„BOCHNIA – miasto soli” – wyjazd PKP z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią” – 23 marca (sobota)

PTTK Oddział im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu

zaprasza na wyjazd PKP

23 marca 2024 r. (sobota)

BOCHNIA – miasto soli

Wyjazd:

23 marca 2024 r. (sobota) o godz. 7:17 pociągiem PKP z Dworca Głównego w Przemyślu (zakup biletów przejazdu we własnym zakresie) lub własnymi środkami transportu w koleżeńskich grupach.

Spotkanie przy stacji PKP w Bochni o godz. 9:40

W programie:

Spotkanie z przewodnikiem i spacer po ciekawych zabytkach i zakątkach miasta: Rynek, Bazylika św. Mikołaja, tężnia solankowa i in. (ok. 2,5 godz.) oraz zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni. Rozliczenie z przewodnikiem w Bochni w kwocie ok. 15 zł/os. (uzależnionej od ilości chętnych uczestników).

Zainteresowani, którzy chcą dołączyć do grupy wycieczkowej proszeni są o kontakt telefoniczny nr 609045446 do 19 marca 2024 r.

Ilość miejsc w na wejście grupowe do Kopalni Soli na zamówioną godzinę ograniczona!

Po zwiedzaniu Kopalni Soli powrót z Bochni do Przemyśla pociągiem PKP (zakup biletów we własnym zakresie) do wyboru godz. 17:33, 18:46.

Uczestnicy wycieczki nie będący członkami PTTK – ubezpieczenie we własnym zakresie.

fot.: kopalnia-bochnia.pl