wędrówka z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią” 17.09.2023 Bachórzec – Słonne

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu, Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wędrówkę
17 września  2023 (niedziela)
Bachórzec-Sielnica–Słonne
17 września  2023 r. (niedziela) – spotkanie uczestników  o godz. 10;30 na dworcu PKS, wyjazd o godz. 10;40  do miejscowości Bachórzec autobusem  relacji Przemyśl –Dynów.
Powrót; 17;25 Słonne- Dubiecko (przesiadka), 17;45 Dubiecko -Przemyśl . Zakup biletów we własnym zakresie.
Przejście trasą ; – Bachórzec – Sielnica –Łączki (punk widokowy)- Słonne
Po trasie ; Bachórzec – zespół dworski w parku krajobrazowym z XVIII w. fundacji Antoniego Krasickiego,  rezerwat przyrody ‘Kozi Garb”, Sielnica- Słonne – wsie letniskowe położone nad Sanem,
W czasie wędrówki  ognisko z pieczeniem kiełbasek ( we własnym zakresie) przy dobrych warunkach pogodowych.
Długość w/w trasy wynosi ok. 11-13 km.  Z uwagi na różne warunki pogodowe , należy posiadać odpowiednie do wędrówki obuwie i ubiór turystyczny.
Zgłoszenia proszę kierować do 15.09.2023 r. na email; elzbietasawi@wp.pl  , surmanka@gmail.com  lub przesłanie wiadomości na nr tel 609045446
fot. Elżbieta Sawicka