Perły Roztocza: Zwierzyniec – Szczebrzeszyn 16.07.2023 (niedziela) potwierdzona są jeszcze wolne miejsca!

Oddział PTTK im. dr. M. Orłowicza w Przemyślu
zaprasza na wycieczkę
16 lipca 2023 (niedziela)
Perły Roztocza: ZWIERZYNIEC – SZCZEBRZESZYN
16 lipca  2023 r. (niedziela )  wyjazd o godz. 7 : 15  z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na  Placu płk. B Joselewicza.
godz. 10:00 – 13:00 zwiedzanie z przewodnikiem Zwierzyńca; kościół na wyspie, rezydencja ordynata, siedziba Roztoczańskiego Parku Narodowego, browar  i Szczebrzeszyna; pomnik Chrząszcza, synagoga, kościół pw. Św. Katarzyny, Ratusz,
godz. 13:00 – 16:30 – czas wolny  na poznanie innych atrakcji do wyboru:
– zwiedzanie browaru i degustacja (wstęp i degustacja we własnym zakresie),
– przejazd Melexem po terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego do Florianki , ok. 40 minut– gdzie znajduje się hodowla konika polskiego – (koszt przejazdu 40 zł/os –we własnym zakresie) – należy zaznaczyć przy zapisie chęć skorzystania, w celu dokonania rezerwacji Melexu.
– spływ kajakowy po Wieprzu ok. 2 godz. (koszt wynajmu kajaka ok. 40 zł/os – we własnym zakresie kajak 2 os.), należy zaznaczyć przy zapisie chęć skorzystania, w celu dokonania rezerwacji kajaków,
– spacer do stawów Echo i plażowanie (przy dobrej pogodzie),
– skorzystanie z wypożyczalni rowerów przy Browarze i przejażdżka na dowolnej trasie np. do Florianki, wzdłuż rzeki Wieprz, do Zagrody Guciów, (koszt wypożyczenia we własnym zakresie),  skorzystanie z posiłku (we własnym zakresie) w dowolnie wybranym miejscu (Karczma Młyn, Przy Browarze, Restauracja Sonata i in.). Po czasie wolnym powrót do Przemyśla.
Koszt wycieczki dla członków Klubu  i  PTTK – 105  zł
Koszt wyjazdu dla osób spoza PTTK                   –  125 zł
cena obejmuje:  transport busem, parkingi,  ubezpieczenie NNW s.u 10 000 zł,  usługa przewodnika miejscowego. Pilotaż – bezpłatny. W przypadku  braku odpowiedniej grupy min. 19 os. – możliwa  dopłata do kosztów lub odwołanie wycieczki .
Zapisy z wpłatą  kosztów do 13 lipca 2023 r. w  Biurze Oddziału PTTK im. dr. M. Orłowicza w Przemyślu, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.   Przy zapisie  należy podać potrzebne do ubezpieczenia dane  i tel. (do ew. kontaktu)