WARSZAWA – Twierdza Modlin – Radziejowice – Czarnolas (25-26 marca 2023 r.)

PTTK Oddział im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu
zaprasza na wycieczkę
25-26 marca 2023 r. WARSZAWA – Twierdza Modlin – Radziejowice – Czarnolas

25 marca 2023 r. (sobota) spotkanie o godz. 4:30 na parkingu przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej (Plac Rybi).
Wyjazd o godz. 4:45

Program zwiedzania:

1 dzień – 25.03.2023 r. (sobota) – przejazd do Czarnolasu i zwiedzanie Muzeum Jana Kochanowskiego, przejazd do Radziejowic – zwiedzanie z przewodnikiem zespołu pałacowo-parkowego – perełki architektury, Dworu Modrzewiowego i parku, przejazd do Twierdzy Modlin – jedna z najsłynniejszych budowli wojskowych, największa tego typu w Polsce i jeden z największych obiektów obronnych w Europie. Przejazd na nocleg i obiadokolacja.
2 dzień – 26.03.2023 r. (niedziela) – godz. 7:30 – śniadanie, Warszawa – zwiedzanie słynnej wystawy „Tutanchamon – grobowiec i skarby” pokazującej zbiory największego odkrycia archeologicznego w historii w Egipcie, gdzie można podziwiać komory grobowca i skarby słynnego egipskiego faraona, następnie zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta, (Zamek Królewski, Rynek, Barbakan), spacer po Krakowskim Przedmieściu, Grób Nieznanego Żołnierza, chwila czasu wolnego. Po zwiedzaniu czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie Powrót do Przemyśla w godzinach nocnych.

Koszt dla członków Klubu i PTTK – 599 zł/os

Koszt dla sympatyków – 650 zł/os

+ bilety wstępu płatne dodatkowo przy wpisowym: 55 zł/os. normalne, 52 zł/os ulgowe, (Radziejowice – 10zł/n, 7 zł/u, Twierdza Modlin – 45 zł/os*), cena biletów może ulec zmianie jeśli będzie nowy cennik na 2023 r.*
dla chętnych dodatkowo Wystawa – Muzeum Nowa Praga – „Tutanchamon – Grobowiec i Skarby” – 70 zł/dorośli, 60 zł/seniorzy i studenci, 50 zł/dzieci 6-14 l.

Cena obejmuje: transport busem, parkingi, ubezpieczenie, 1 nocleg w hotelu – okolice Warszawy (pokoje-2,3-os. z łaź.), 1 x śniadanie (bufet), 1 x obiadokolacja, przewodnicy, pilotaż, składka na TFG i TFP.
Dopłata do biletów dla członków Klubu – 10 zł/os. W przypadku braku odpowiedniej grupy tj. 25 osób możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu.

Zapisy z wpłatą zaliczki 100 zł – do 10.02.2023 r.
Wpłata pozostałych kosztów do 10.03.2023 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3.

Po tym terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie podajemy dane do ubezpieczenia i tel. do ew. kontaktu.