4 listopada – Ustjanowa Dolna – pasmo Żukowa – punkt widokowy Holica – Równia – spacer z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią”

PTTK Oddział im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu

zaprasza na spacer

4 listopada 2023 r.
Ustjanowa Dolna – pasmo Żukowa – punkt widokowy Holica – Równia

Wyjazd 4 listopada 2023 (sobota) o godz. 7:45 z Przemyśla – parking dla autokarów przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu (Plac Rybi)
Dojazd do miejsca wyjścia na trasę – parking przy drodze Ustjanowa Dolna – Łobozew. Przejście pasmem górskim Żuków przez najwyższy punkt z wieżą widokową – Holica, pieczenie kiełbasek w miejscu biwakowym (przy dobrej pogodzie), dalsze przejście granią do szlaku niebieskiego, a następnie szlakiem do miejscowości Równia. Przejazd do Ustrzyk Dolnych. Chwila czasu wolnego. Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych.
Kolejność przejścia może ulec zmianie w przypadku złej aury.
Koszt wyjazdu dla członków Klubu i PTTK – 65 zł/os.
Koszt dla osób pozostałych – 75 zł/os.
cena obejmuje:  transport, parkingi, ubezpieczenie, składka na TFG i TFP, bezpłatna opieka pilota.
Kiełbaski na ognisko we własnym zakresie. W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 19 os. – możliwa  dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu. Na wyjazd obowiązuje obuwie i ubiór odpowiedni na wędrówki i zmienne warunki pogodowe. Trasa łatwa i niewymagająca, do przejścia – ok. 13-14 km.
Zapisy z wpłatą do 3.11.2023 r. (do godz. 10) w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3,
tel. 16 678 53 74. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać PESEL potrzebny do ubezpieczenia i tel. (do kontaktu).
fot.: visitustrzyki.pl