Rajd Integracyjny – zakończenie sezonu – 14 października

RAJD INTEGRACYJNY PRZEMYSKICH ODDZIAŁÓW PTTK
NA PODSUMOWANIE SEZONU TURYSTYCZNEGO

TERMIN: 14.10.2023 (SOBOTA)

TRASA 1. Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
Zbiórka o godz. 10:00 na pętli autobusowej na Kazanowie
Trasa: Kazanów – Lipowica – Fort VIII Łętownia – Łętownia (wiata Koła Łowieckiego „Ponowa”)
Długość trasy: ok. 10 km. Czas przejścia: ok. 4 godz.
Prowadzenie: Krzysztof Piss

TRASA 2. Klub Górski PTTK „Karpaty”
Zbiórka o godz. 7:50 na parkingu przy Placu Rybim obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd zamówionym autokarem do Helusza.
Trasa: Helusz – Węgierska Góra – Średnia – Bukowy Garb – Karczmarowa – Stojałów – Łętownia (wiata Koła Łowieckiego „Ponowa”)
Długość trasy: ok. 18 km. Czas przejścia: ok. 6 godz.
Prowadzenie: Andrzej Klimko

TRASA 3. Koło Przewodników PTTK
Zbiórka o godz. 10:30 na przystanku „Grunwaldzka – Osiedle Kmiecie – Bielskiego”
Trasa: Bielskiego – ogródki działkowe -Szaniec XVIIa Browar, Fort XVII Ostrów (ul. Wołodyjowskiego) – Ostrów -Kuńkowce – Fort VII Łętownia – Łętownia (wiata Koła Łowieckiego „Ponowa”)
Długość trasy: 10 km. Czas przejścia: ok. 3 godz.
Prowadzenie: Mateusz Podolak

TRASA 4. Oddział Wojskowy PTTK im. Twierdzy Przemyśl
Zbiórka o godz. 11:00 na parkingu przy Placu Rybim obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd zamówionym autokarem do Orzechowiec
Trasa: Orzechowce (cmentarz wojenny) – fort X Orzechowce – Fort IX Brunner – Łętownia (wiata Koła Łowieckiego „Ponowa”)
Długość trasy: ok. 6 km. Czas przejścia: ok. 3 godz.
Prowadzenie: Wiesław Wróbel

Zakończenie rajdu wraz z podsumowaniem sezonu odbędzie się o godzinie 14:00 na terenie wiaty ogniskowej w Łętowni (wiata Koła Łowieckiego „Ponowa”).
Osoby chętne do udziały tylko we wspólnym ognisku turystycznym, będą miały możliwość dojazdu do Łętowni wynajętym busem z Placu Rybiego – odjazd o godzinie 13:45.

Wpisowe:
10 zł – członkowie oddziałów PTTK działających w Przemyślu
35 zł – sympatycy

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: przejazd na miejsce zbiórki przy trasie nr 2 i 4, transport powrotny z Łętowni do Przemyśla (ul. Jagiellońska), poczęstunek przy ognisku, kiełbasa na ognisko, napoje, ubezpieczenie NNW (s.u. 10000 zł).

Zgłoszenia i wpisowe przyjmujemy w biurze PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 do 12.10.2023 (czwartek)

Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259
Rajd jest dofinansowany przez Zarząd Oddziału PTTK w Przemyślu i Zarządu Oddziału Wojskowego PTTK w Przemyślu