Wycieczka do Ustrzyk Dolnych i okolic 10.06.2023 (sobota)

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
10 czerwca 2023 (sobota)
zaprasza na wędrowanie i zwiedzanie
USTRZYKI DOLNE I OKOLICE

Wyjazd 10 CZERWCA 2023 (sobota) o godz. 7;30 z Przemyśla spod parkingu przy Muzeum Narodowym w Przemyślu (Rybi Plac).

Przejazd do Ustrzyk Dolnych . Wyjazd wyciągiem na Kamienną Lawortę;

Przejście piesze trasą czerwoną: Kamienna Laworta – Wielki Król – źródła Strwiąża– Mały Król – Ustrzyki Dolne – 10-11 km czas przejścia ok. 3;30-4 godz.

Dla osób nie uczestniczących w wędrówce do indywidualnego wyboru; wyjazd wyciągiem na Kamienną Lawortę, zwiedzania Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Izba Regionalna, Muzeum i Karczma w Młynie lub skorzystanie z basenów miejskich.
Po przejściu trasy i spotkaniu grup w umówionym miejscu wspólne zwiedzanie; Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Jasieniu i ciekawych obiektów architektury drewnianej na trasie Hoszów, Hoszowczyk, Równia. Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wyjazdu dla członków Klubu i PTTK – 65 zł/os
Koszt dla osób pozostałych – 75 zł/os

cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie NNW s.u. 10000 zł, składka na TFG i TFP, usługa pilota -przewodnika – bezpłatna.

Bilety wstępu do indywidualnego wyboru – opłata we własnym zakresie na miejscu; Kamienna Laworta , Muzeum Przyrodnicze BPN , Muzeum w Młynie. W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 20 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu .

Zapisy z wpłatą do 07 czerwca 2023 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po 07.06.2023 r. rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać dane potrzebne do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).
Z uwagi na różne warunki pogodowe osoby wędrujące powinny posiadać odpowiednie do wędrówki obuwie i ubiór turystyczny. Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”