Spacer majowy z Klubem Pod Ciuchcią 21.05.2023 (niedziela)

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu

21 maja 2023 (niedziela)
zaprasza na wędrówkę na trasie

RECZPOL-KRASICE-KORYTNIKI-KRASICZYN

21 maja 2023 r. (niedziela) – odjazd uczestników wędrówki o godz. 10:40 z Dworca PKS w Przemyślu, ul. Czarnieckiego, dojazd do przystanku Reczpol o godz. 11:05, spotkanie z organizatorem i przejście po trasie;
Reczpol – przejście do centrum miejscowości, skręt drogą w lewo w kierunku Sanu, przejście ścieżką wzdłuż Sanu do Krasic – dojście do niebieskiego szlaku prowadzącego w kierunku Korytnik, przejście przez kładkę na Sanie do Krasiczyna. Godz. 15;20 – odjazd do Przemyśla.

Ciekawostki na trasie; kościół rzym.-kat. im. Jana Pawła II, cerkiew pw. Opieki Matki Bożej, cmentarz żołnierski z I Wojny Światowej w Korytnikach, zamek w Krasiczynie.
Długość w/w trasy wynosi ok. 12-14 km. Z uwagi na różne warunki pogodowe, należy posiadać odpowiednie do wędrówki obuwie i ubiór turystyczny. W miarę możliwości czasowych pieczenie kiełbaski na ognisku (we własnym zakresie).
Przejazdy busem – we własnym zakresie
Zgłoszenia przyjmuje do piątku do godz. 18:00 Elżbieta Sawicka, tel. 609045446 (pisemne wiadomości).