8 marca w ARŁAMOWIE – Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

Oddział PTTK im. dr. M. Orłowicza w Przemyślu
zaprasza na wyjazd
8 marca 2023 r. (środa) w ARŁAMOWIE

8 marca 2023 r. (środa) spotkanie pod Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej
w Przemyślu – parking na Rybim Placu. Wyjazd o godz. 9:00.
Przejazd do Arłamowa
Arłamów – czas wolny (2,5 -3 godz.) na korzystanie do wyboru z atrakcji; kompleksu basenów, SPA lub innych atrakcji. Dla chętnych przejście po trasie im. Ignacego Łukasiewicza (ok. 2,5 km Arłamów – Jamna).
W drodze powrotnej przejazd przez Trójcę, Posadę Rybotycką, Rybotycze. Na trasie ognisko z pieczeniem kiełbasek. Powrót do Przemyśla ok. godz. 15-16.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 50 zł/os.
Koszt wyjazdu dla niezrzeszonych w PTTK – 65 zł/os.

W ramach wpisowego uczestnicy mają zapewniony: transport, ubezpieczenie.
Bilety wstępu na wybraną atrakcję (basen 1 godz. 30 zł/os) i kiełbaska na ognisko we własnym zakresie. Dla członków klubu PTTK dopłata do biletów wstępu 5 zł/os. Bezpłatna opieka organizatora – pilota – przewodnika. Kalkulacja na 20 osób. Przy małej liczbie osób – możliwe odwołanie wyjazdu.
Zapisy z wpłatą w biurze Oddziału PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 – do 6 marca 2023.

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.
Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).

fot.: arłamow.pl