Rajd po Pogórzu Dynowskim 20.11.2021 – odwołany

  • RAJD ODWOŁANY
  •  PTTK ODDZIAŁ W PRZEMYŚLU
    POD PATRONATEM KLUBU GÓRSKIEGO PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU ZAPRASZA NA RAJD PIESZY PO POGÓRZU DYNOWSKIM
    20.11.2021r. 

Oddział PTTK w Przemyślu pod patronatem Klubu Górskiego PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza swoich Członków oraz Sympatyków na rajd pieszy po Pogórzu Dynowskim na trasie z Wesołej do Dynowa. Tereny przez które będziemy wędrować są mało znane turystom, oferują ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę. Charakteryzują się malowniczym naturalnym krajobrazem i bogatym dziedzictwem kulturowym.

Zbiórka uczestników w dniu 20.11.2021r. godz. 7.00 (sobota) na parkingu dla busów przy Rybim Placu obok MNZP. Przejazd uczestników na trasie: Przemyśl – Bachórz – Ujazdy- Wesoła.
Program rajdu obejmuje:
– zwiedzenie pomnika przyrody „Błędny Kamień” w rezerwacie „Mójka”,
– przejście piesze: Wyręby (Wesoła) – Łubno – Dynów (ok 13 km),
– zwiedzenie pozostałości zabudowań dworskich i parku w Dynowie.
Zapisy (telefonicznie) i wpłata wpisowego (przelewem na konto) w biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 w terminie – do dnia 18.11.2021r.
Wpisowe obejmuje koszty: przejazdu busem, ubezpieczeń, administracyjne i wynosi:
– dla członków PTTK – 45 zł.
– dla pozostałych osób – 55 zł.

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną, odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych strój i obuwie turystyczne.

Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie WWW i portalu społecznościowym Klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje wszystkich członków wycieczki.
Przypominamy o obowiązku stosowania maseczek w czasie przejazdu busem oraz zachowywaniu przepisowego dystansu podczas rajdu.
Zapraszamy!

Fot. Andrzej Ukleja