wycieczka do Gorlic, Szymbarku i okolic – aktualizacja ceny

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę

6 listopada 2021
GORLICE, SZYMBARK,KWIATOŃ I OKOLICE

Program:
06 listopada 2021 r. (sobota ) wyjazd o godz. 6 : 00 z Przemyśla obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim.
Gorlice – spacer po mieście z przewodnikiem,
Sękowa (ew. Owczary), Kwiatoń – zwiedzanie kościoła i cerkwi Łemkowskiej znajdujących się na liście UNESCO,
Jezioro Klimkówka – przejazd wzdłuż malowniczo położonego przy Pieninach Gorlickich Jeziora Klimkówka, na którym były kręcone sceny do filmu „Ogniem i mieczem”,
Szymbark – cenny zabytek architektury renesansu w postaci dworu obronnego, Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. R. Reinfussa. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego. Powrót do Przemyśla w godzinach nocnych.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 100 zł/os.
Koszt dla pozostałych uczestników – 120 zł/os.
+ bilety wstępu – normalny 13 zł/os, ulgowy – 9 zł/os

cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie s.u. 5000 zł , usługa przewodnika miejscowego, składka PTTK, składka na TFG i TFP. Dopłata dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią do biletów – 5 zł/os.

W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 24 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wycieczki . W trakcie wyjazdu wszyscy uczestnicy dostosowują się do zaleceń i środków ostrożności w związku z COVID.
Zapisy z wpłatą do 03 listopada 2021 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać pesel potrzebny do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”