potwierdzona: Kozłówka – Nałęczów 2.10.2021

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę

2 października 2021
KOZŁÓWKA – NAŁĘCZÓW

Program:
02 października 2021 r. (sobota ) wyjazd o godz. 5 : 30 z Przemyśla obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim.
Kozłówka – zwiedzanie Muzeum Zamoyskich – zespołu pałacowo – parkowego ( pałac z doskonale zachowanymi zbiorami, powozownia, kaplica , Galeria Sztuki Socrealizmu ). Przejazd do Nałęczowa.
Nałęczów – zwiedzanie Muzeum Stefana Żeromskiego. Spacer z przewodnikiem po parku zdrojowym i największym uzdrowisku województwa lubelskiego (m.in. zabudowania uzdrowiskowe -Książe Józef, Domek Grecki, Domek Gotycki, Stare Łazienki, pijalnia Wód, Pałac Małachowskich.). Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego (ew. dla chętnych indywidualnie Muzeum B. Prusa). Powrót do Przemyśla w godzinach nocnych.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 95 zł/os.
Koszt dla pozostałych uczestników – 120 zł/os.
+ bilety wstępu – normalny 44 zł/os, ulgowy – 24 zł/os

cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie s.u. 5000 zł , usługa przewodników miejscowych, składka PTTK, składka na TFG i TFP.
W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 24 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wycieczki . W trakcie wyjazdu wszyscy uczestnicy dostosowują się do zaleceń i środków ostrożności w związku z COVID.
Zapisy z wpłatą do 29 września 2021 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać pesel potrzebny do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowe inf. Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”

fot. z muzeumzamojskich.pl