Rajd na rozpoczęcie sezonu 2024 – 6 kwietnia (sobota)

ODDZIAŁ PTTK IM. DR. MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA W PRZEMYŚLU

ODDZIAŁ WOJSKOWY PTTK IM. TWIERDZY PRZEMYŚL

ZAPRASZAJĄ NA

RAJD INTEGRACYJNY

NA OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO

TERMIN: 6.04.2024 (SOBOTA)

TRASA 1. Klub PTTK „Pod Ciuchcią”

Zbiórka o godz 8:15 na parkingu dla autokarów pl. Rybi. Przejazd do Huty Łodzińskiej
Trasa: Huta Łodzińska – Wzgórze Chomińskie (466 m n.p.m.) – Łodzinka Górna – k/ Lądowiska Arłamów – droga do czerwonego szlaku wzdłuż Rezerwatu Reberce – czerwonym szlakiem (w pobliżu wzgórza Kiczerka nad Łomną) do skrzyżowania z zielonym szlakiem – zielonym szlakiem do Łomnej.
Długość trasy: ok. 12 km
ok. 4 godz.
Prowadzenie: Elżbieta Sawicka

TRASA 2. Klub Górski PTTK „Karpaty”

Zbiórka o godz. 7:00 na parkingu dla autokarów pl. Rybi. Przejazd do Wojtkówki
Trasa: Wojtkówka – Cztery Kopce (632 m n.p.m.) – Roztoka – Bziana (578 m n.p.m) – Leszczawa Górna – Łomna
Długość trasy: ok. 15 km
Czas przejścia: ok. 6 godz.
Prowadzenie: Andrzej Klimko

TRASA 3. Koło Przewodników PTTK

Zbiórka o godz 8:45 na parkingu dla autokarów pl. Rybi. Przejazd do Jamnej Dolnej
Trasa: Jamna Dolna – Kiczera (565 m n.p.m.) – Grąziowa – Łomna
Długość trasy: 10 km
ok. 4 godz.
Prowadzenie: Maria Kroczek

TRASA 4. Oddział Wojskowy PTTK im. Twierdzy Przemyśl

Zbiórka o godz. 9:30 na parkingu dla autokarów pl. Rybi. Przejazd do Leszczawy Dolnej
Trasa: Leszczawa Dolna – Ostra Kiczerka (467 m n.p.m.) – Łomna
Długość trasy: ok. 8 km
ok. 3 godz.
Prowadzenie: Wiesław Wróbel

Zakończenie rajdu wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego odbędzie się ok. godziny 13:00 na terenie wiaty ogniskowej Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego w Łomnej. Zapewniamy ciepły poczęstunek przy wspólnym ognisku.

Wpisowe dla członków PTTK z opłacona składką członkowską za 2024 rok:    15 zł/os.
sympatycy:    40 zł/os.

wpisowe obejmuje: transport na poszczególne trasy, transport powrotny do Przemyśla, poczęstunek przy ognisku, ubezpieczenie NNW (s.u. 10 000 zł).

Zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Oddziału PTTK im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu,
ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 do 3.04.2024 (środa)

Wpisowe na rajd można opłacić gotówką/kartą oraz przelewem konto Oddziału PTTK im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu:

PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259

Rajd jest dofinansowany dla członków przez:
Oddział PTTK im. dr. Mieczysława Orłowicza oraz Oddział Wojskowy PTTK im. Twierdzy Przemyśl

fot.: Krzysztof Piss – PTTK