Rajd integracyjny na rozpoczęcie sezonu turystycznego 01.04.2023

RAJD INTEGRACYJNY CZŁONKÓW ODDZIAŁU PTTK
NA OTWARCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO

TERMIN: 01.04.2023 (SOBOTA)

TRASA 1. Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”
Zbiórka o godz. 9:25. parking dla autokarów pl. Rybi. Wyjazd z Przemyśla o godz. 9:30
Trasa: Wola Maćkowska, przejście od punktu widokowego w kierunku drogi do Bełwina, następnie drogą przez las do zielonego szlaku, Góra Karczmarowa ( 407 m n.p.m.), Stojałów, Fort VIII Łętownia.
Długość trasy: ok. 13-14 km Czas przejścia: ok. 4 godz.
Prowadzenie: Elżbieta Sawicka

TRASA 2. Klubu Górskiego PTTK „Karpaty”
Zbiórka o godz. 9:20 na przystanku MZK ul. Jagiellońska, wyjazd 9:27 autobusem nr 5 – bilet we własnym zakresie.
Trasa: Przejście z Lipowicy (zielonym szlakiem) w kierunku Łętowni – cmentarz z I Wojny Światowej w Chałupkach Bełwińskich – Prawosławny Monastyr pw. Cyryla i Metodego w Ujkowicach – Łętownia – Lipowica – Aszczysówka – Fort VIII Łętowni.
Długość trasy: ok. 15 km Czas przejścia: ok. 4 godz.
Prowadzenie: Jan Świerzyński

TRASA 3. Koła Przewodników PTTK
Zbiórka o godz. 9:00 parking dla autokarów pl. Rybi. Wyjazd z Przemyśla o godz. 9:10
Trasa: Reczpol (Łazy) – rezerwat Brzozy Czarnej w Reczpolu, Krzywiecka góra, Kopce (stanowiska Archeologiczne), Rezerwat Przełom Hołubli, kolejne stanowiska Archeologiczne, dojście do zielonego szlaku, Stojałów, Łętownia, Fort VIII Łętownia.
Długość trasy: 14 km Czas przejścia: ok. 4 godz.
Prowadzenie: Anna Inglot, Kamil Zarański

Zakończenie rajdu wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego odbędzie się o godzinie 14:00 na terenie Fortu VIII w Łętowni.
Zapewniamy ciepły poczęstunek przy wspólnym ognisku.
Wpisowe dla członków naszego Oddziału PTTK:10 zł sympatycy: 35 zł

Wpisowe obejmuje: transport na miejsce startu przy trasie nr 1 i 3. oraz na trasie powrotnej z Kuńkowiec do Przemyśla, poczęstunek przy ognisku, ubezpieczenie NNW (s.u. 10 000 zł).Zgłoszenia i wpisowe przyjmujemy w biurze PTTK tel. 16 678 53 74 do 29.03.2023 (środa)
Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259

Rajd jest dofinansowany przez Zarząd Oddziału PTTK w Przemyślu