Kulig w Bieszczadach 13.02.2022 ( niedziela)

Zapraszamy członków PTTK i wszystkich chętnych wraz z rodzinami na

KULIG W BIESZCZADACH W DOLINIE SANU13.02.2022 (NIEDZIELA)

Program wycieczki:
Zbiórka uczestników na parkingu dla autokarów obok MNZP w Przemyślu, Plac Rybi 07:50. Wyjazd z Przemyśla o godz. 8.00 i przejazd na trasie:
Przemyśl – Tarnawa Niżna.
Kulig w zimowej scenerii Doliny Sanu. Czas przejazdu saniami ok. 1 godz. Koszt kuligu- 50 zł, dzieci do lat 12 – 20 zł ( płatny na miejscu).
Po kuligu wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Kiełbaski i napoje (szczególnie gorące) we własnym zakresie.
W zależności od warunków pogodowych przejście trasą ok. 2 km na punkt widokowy Pichurów, z którego roztacza się widok na Krzemień, Kopę Bukowską oraz Bukowe Berdo a także fragment doliny potoku Roztoki.
W drodze powrotnej wizyta w pokazowej zagrodzie żubrów w Mucznem.
Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych
UWAGA! Wymaga się od uczestników wyjazdu odpowiedniego ubioru

Cena: 65 zł ;

członkowie PTTK i młodzież do lat 16 – 60 zł

Świadczenia objęte ceną: transport, przewodnictwo, ubezpieczenie NNW (S.U. 5000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Dodatkowo płatny kulig 50 zł, dzieci do lat 12 – 20 zł
Zgłoszenia i zapisy przyjmuje Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl ul. Waygarta 3,