wycieczka: Ojców – Pieskowa Stała – Tenczyn 30.05.2021

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
pod patronatem

Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę

30 maja 2021 ( niedziela)
Ojców- Pieskowa Skała- Tenczyn

30 maja 2021 r. (niedziela) wyjazd o godz. 6 : 30 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim.
Ojców – ruiny zamku, kaplica „Na Wodzie” , liczne zjawiska krasowe w postaci wapiennych skałek, spacer doliną Prądnika, wejście na dziedzińce gotycko-renesansowego zamku w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa” oraz inne atrakcje Ojcowskiego Parku Narodowego.
Zamek Tenczyn w Rudnie – malownicze runy średniowiecznego zamku wybudowanego na dawnym stożku wulkanicznym, który wchodzi w skład pasa obronnego z czasów Kazimierza Wielkiego tzw „Szlaku Orlich Gniazd” , ewentualnie dla chętnych Muzeum Agatów.
W trakcie zwiedzania ok. 45 min. czasu wolnego. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt wycieczki: dla członków Klubu i PTTK – 110 zł/os.
pozostali uczestnicy – 135 zł
+ bilety wstępu płatne w biurze przy wpisowym: 18zł/os -N lub 12 zł/os- Ulg
Cena obejmuje: transport busem 30 os, parkingi, ubezpieczenie NNW s.u. 5000 zł, przewodnik po Ojcowskim PN, składka na TFG i TFP.

+ Bilety wstępu; dziedzińce zamku w Pieskowej Skale – 8zł /os- normalny 6 zł/os- ulgowy , zamek Tenczyn –zwiedzanie z przewodnikiem – 10 zł/os – normalny 6 zł/os – ulgowy,

W przypadku braku odpowiedniej grupy – możliwa dopłata lub odwołanie wycieczki . W trakcie wycieczki obowiązuje dostosowanie się do obowiązujących zasad związanych z COVID-19.

Zapisy z wpłatą wpisowego do 26 maja 2021 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie wymagane podanie danych do ubezpieczenia ( Pesel), nr tel. Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).