Zapraszamy na Kulig 05.02.2022

zaprasza na

05 luty 2022 r.
KULIG W RADAWIE

Wyjazd; 05 luty 2022 r. (sobota) o godz. 9 : 00 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu płk. Berka Joselewicza,
Przejazd do Radawy, korzystanie z kuligu leśną trasą , po kuligu ognisko z pieczeniem kiełbasek , (lub dla chętnych skorzystanie z Karczmy U Piotrka), spacer po Radawie , powrót do Przemyśla.

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 55 zł/os.

Koszt wyjazdu dla pozostałych osób – 70 zł/os.

W ramach kosztów uczestnicy mają zapewniony: transport, ubezpieczenie NNW s.u. 5 000 zł, składka na TFG i TFP.
Opłata za kulig bezpośrednio u woźnicy kierującego saniami ( 30 zł/os – dorośli, 25 zł/os – dzieci).
Kiełbaska na ognisko zapewniona dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią.
Ilość miejsc ograniczona. Przy małej liczbie osób – możliwe odwołanie wyjazdu.
Zapisy z wpłatą w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 03 lutego 2022 Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać: dane do ubezpieczenia. (do ew. kontaktu).