UWAGA! – Rajd szlakiem historycznym im. nadporucznika Jana Vita – nowy termin 28 września!

PTTK ODDZIAŁ IM. DR. MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA W PRZEMYŚLU
Z INICJATYWY

I POD PATRONATEM KLUBU GÓRSKIEGO PTTK “KARPATY”

ZAPRASZA

na Rajd szlakiem historycznym im. nadporucznika Jana Vita

28 września 2024 r. (sobota)

UWAGA – ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe jesteśmy zmuszeni przenieść Rajd Szlakiem Historycznym im. nadpor. Jana Vita z terminu 14.09. na 28.09.
Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję że w kolejnym terminie będziemy mogli spotkać się wspólnie na szlaku.

Program rajdu:
Zbiórka uczestników w sobotę 28 września 2024 r. o godz. 9.10 na parkingu dla
busów obok MNZP przy Rybim Placu.

Przejazd wynajętym busem do Wapowiec.

Przejście piesze na trasie:
Wapowce – dawna leśniczówka Celinów – Karczmarowa – szlakiem zielonym do połączenia ze szlakiem Jana Vita – leśniczówka Bełwin – stary cmentarz w Bełwinie – cmentarz z I Wojny Światowej – Nadgrodzenie (387 m n.p.m.) – Wołosówka – Fort IX Brunner.

Trasa ok. 17 km.

Na zakończenie Rajdu rozpalimy ognisko. Wiktuały prosimy przynieść ze sobą.

Powrót autobusem kursowym nr 5 z przystanku Obronna – Wysockiego.

Trasę opracował i Rajd poprowadzi kol. Zbyszek Bilo

Zapisy (telefonicznie) i wpłata wpisowego (najlepiej przelewem na konto)
w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 w terminie:
– do dnia 11 września 2024 r.

Wpisowe obejmuje koszty przejazdu busem, drewno na ognisko, ubezpieczenie oraz koszty administracyjne i wynosi:
– 20 zł dla członków PTTK,
– 25 zł dla pozostałych osób

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną oraz odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych ubiór. Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z rajdu na stronie WWW i portalu społecznościowym Klubu.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd. Ubezpieczenie NNW
obejmuje wszystkich uczestników Rajdu.