13 października – JESIENNE BIESZCZADY z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią”

Oddział PTTK im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu

zaprasza na wędrówkę

13 października 2024 r. – „Jesienne Bieszczady”

Wyjazd 13 października 2024 r. (niedziela) godz. 6:45 z Przemyśla – parking przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu (Plac Rybi).

Przejazd do parkingu w miejscowości Polanki.
Przejście drogą do Łopienki , następnie szlakiem w kierunku Przełęczy Hyrcza (697 m n.p.m.), Wysokie Berdo, potem przez tereny Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego do wieży widokowej na szczycie Korbania (894 m n.p.m.) i dalej szlakiem przez Kopaczówkę do Bukowca. Trasa ok. 13-14 km.

Na szczycie Korbania przerwa na odpoczynek.
W drodze powrotnej chwila czasu wolnego w Polańczyku.
Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych.

Cena wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 95 zł/os.
Cena wycieczki dla sympatyków – 120 zł/os.

cena obejmuje: transport, opłaty parkingowe, usługa przewodnika górskiego, opieka pilota bezpłatna.

W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 25 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu. Na wyjazd obowiązuje obuwie i ubiór odpowiedni na wędrówki i zmienne warunki pogodowe.

Zapisy i wpłaty po potwierdzeniu do 10 października 2024 r. przelewem lub w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3,
tel. 16 678 53 74

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.
Przy zapisie należy podać pesel potrzebny do ubezpieczenia i nr telefonu do kontaktu.

fot.: info.bieszczady.pl