27 lipca – Bieszczadzka Ciuchcia, Komańcza, Zagórz – wycieczka z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią”

Oddział PTTK im. dr. Mieczysława Orłowicza

zaprasza na wycieczkę

Bieszczadzka Kolejka Leśna – Komańcza – Zagórz

27 lipca 2024

WYJAZD potwierdzony! – Są jeszcze wolne miejsca! ZAPRASZAMY!

Wyjazd 27 lipca 2024 r. (sobota) o godz. 7:00 z Przemyśla parking dla autobusów przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu (Plac Rybi).

Przejazd do miejscowości Majdan koło Cisnej stacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej, zwiedzanie taboru kolejowego, przejazd kolejką na trasie Majdan–BalnicaMajdan, przejazd do Komańczy.
Komańcza – zwiedzanie Klasztoru Nazaretanek, w którym mieści się Izba Pamięci kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przejazd do Zagórza.
Zagórz – spacer do punktu widokowego nad Osławą przy dawnym Klasztorze Karmelitów. Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych.

Koszt wyjazdu dla członków Klubu i PTTK      – 70 zł/os.
Koszt dla osób pozostałych                                  – 100 zł/os.

Bilety na przejazd kolejką – 42 zł/os. (płatne na miejscu)

cena obejmuje: transport – autobus, parkingi, ubezpieczenie, opieka pilota/przewodnika – bezpłatna

Zapisy i wpłaty do 24 lipca 2024 r.
w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 i tel. 16 678 53 74.
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.
Przy zapisie należy podać dane potrzebne do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).

fot.: kolejka.bieszczady.pl