18 maja (sobota) – Rajd pieszy, górski w paśmie OTRYTU zaprasza Klub Górski PTTK „Karpaty”

PTTK ODDZIAŁ IM. DR. MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA W PRZEMYŚLU Z INICJATYWY

I POD PATRONATEM KLUBU GÓRSKIEGO PTTK “KARPATY”

ZAPRASZA

na Rajd pieszy, górski w paśmie OTRYTU

w dniu 18 maja 2024 r. (sobota)

Program rajdu:
Zbiórka uczestników w dniu 18 maja 2024 r. o godz. 6.00 na parkingu dla busów obok MNZP Plac Rybi w Przemyślu. Przejazd wynajętym busem do miejscowości Rajskie.
Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Przejście piesze trasą: Rajskie, Tabor (712 m n.p.m.), Hulskie (847 m n.p.m.), Przełęcz pod Hulskiem, Kobylanka (806 m n.p.m.) do Chaty Socjologa, gdzie będzie czas na odpoczynek. Zejście do Lutowisk lub Dwernika (w zależności od warunków atmosferycznych). Trasa ok. 22 km. Czas przejścia ok. 6 godz.

Trasę opracował i Rajd poprowadzi kol. Maciek Piotrowicz

Zapisy (telefonicznie) i wpłata wpisowego (najlepiej przelewem na konto) w Biurze
Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 w terminie:
– do dnia 16 maja 2024 r.

Wpisowe obejmuje koszty przejazdu busem, ubezpieczenie oraz koszty administracyjne

i wynosi:
80 zł dla członków PTTK,
100 zł dla pozostałych osób.

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną oraz odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych ubiór (obowiązkowo długie spodnie) i obuwie turystyczne. Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z rajdu na stronie WWW i portalu społecznościowym Klubu.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd. Ubezpieczenie NNW obejmuje wszystkich uczestników wycieczki.

ZAPRASZAMY!

Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty”

fot. Szymon Bartosz – pasmo Otrytu – parkikrosno.pl