28 kwietnia (niedziela) – Popradzki Park Krajobrazowy – MUSZYNA z Klubem PTTK „Pod Ciuchcią”

PTTK Oddział im. dr. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu

zaprasza na wycieczkę

Popradzki Park Krajobrazowy – Muszyna

28 kwietnia 2024 (niedziela)

Program wycieczki:

Wyjazd o godz. 5:30 z Przemyśla – parking przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu (Plac Rybi).

Przejazd przez Krynicę Zdrój i Muszynę do Szczawnika do punktu wyjścia na wędrówkę po terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego trasą z miejscowości Szczawnik wzdłuż malowniczego potoku Szczawnik do Bacówki PTTK Nad Wierchomlą (895 m n.p.m.), następnie szlakiem niebieskim przez Rozdroże do stacji górnej wyciągu Wierchomla, potem przejście żółtym szlakiem przy szczycie Jaworzynki (1001 m n.p.m.), następnie k. górnej stacji wyciągu Szczawnik i zejście do Szczawnika.

Trasa ok. 13-14 km.

Przejazd do Muszyny. Spacer na wzgórze zamkowe. Przejazd do Krynicy Zdrój.
Czas wolny.
Powrót do Przemyśla w godz. wieczornych. Kolejność punktów programu może się zmienić.

Możliwość uczestnictwa osób zainteresowanych tylko wyjazdem do Krynicy Zdroju bez uczestnictwa w wędrówce (atrakcje miasta we własnym zakresie).

Koszt wyjazdu dla członków Klubu i PTTK – 140 zł/os.
Koszt dla osób pozostałych – 165 zł/os.

cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie NNW (S.U. 10 000 zł), przewodnik górski. opieka pilota – bezpłatna.

W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 25 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu.

Na wyjazd obowiązuje obuwie i ubiór odpowiedni na wędrówki i zmienne warunki pogodowe.

Zapisy z wpłatą do 24 kwietnia 2024 r. w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.
Przy zapisie należy podać PESEL potrzebny do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).

fot.: visitmalopolska.pl