Zwiedzaj z Biurem PTTK Przemyśl

Zapraszamy do udziały w wycieczkach obsługiwanych przez nasze Biuro Podróży PTTK Przemyśl. Profesjonalni przewodnicy, fachowa opieka, niezapomniane wspomnienia!

Noclegi w PTTK w Przemyślu

Oferujemy Państwu tanie noclegi w naszym Obiekcie Noclegowym „Podzamcze” PTTK w centrum Starego Miasta Przemyśla >>

Położenie w centrum miasta

Położenie w samym centrum urokliwego Starego Miasta – 200 metrów od Rynku, w otoczeniu najstarszych zabytków, niedaleko Stoku Narciarskiego.

Dogodny punkt początkowy

Punkt wyjścia szlaków turystycznych: czerwonego przez Kopystańkę, Birczę i Góry Słonne do Sanoka oraz zielonego przez Bukowy Garb i Helusz do Dynowa.

Parking i przechowalnia rowerów

Bezpłatny garaż do przechowywania rowerów dla rowerzystów. Bezpłatny parking dla gości hotelowych !!! Czynne 24 godziny na dobę.

Wyżywienie w bliskim zasięgu

W pobliżu znajdują się bary, gdzie można zamówić niedrogie posiłki, pizzerie Możliwość zamówienia wyżywienia w barze w odległości 250 m od obiektu

Zwiedzaj z przewodnikiem

Jeśli chcesz poznać najciekawsze zabytki, posłuchać wciągających opowieści o wydarzeniach z historii miasta, poznać ciekawostki z życia ludzi, zwiedzaj miasto tylko z najlepszymi przewodnikami.

PRZEWODNIKA ZAMÓWISZ POD NUMEREM TEL. PTTK: 16 678 53 74 lub E-MAIL: przemysl@przemysl.pttk.pl

Ostatnie aktualności

Wydarzenia, aktualności, komunikaty, oferty

Kalendarz imprez statutowych 2023

zapraszamy serdecznie do zapoznania się z KALENDARZEM IMPREZ ODDZIAŁU PTTK NA 2023 ROK.

Rajd Forteczny z Klubem Górskim Karpaty 4.12.2022

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu z inicjatywy i pod patronatem Klubu PTTK „Karpaty” zaprasza na Rajd po fortach Twierdzy Przemyśl w dniu 4 grudnia 2022 r. (niedziela) Program Rajdu: 4 grudnia 2022 r, (niedziela) godz. 8.20 spotkanie uczestników Rajdu na przystanku autobusowym …

rajd mikołajkowy 3.12.2022 z Klubem Pod Ciuchcią

PTTK Oddz. im. Dr. M Orłowicza w Przemyślu Klub PTTK „Pod Ciuchcią” zaprasza 03 grudnia 2022 na VII MIKOŁAJKOWY SPACER TURYSTYCZNY z cyklu : „ NA HASŁO ZA MIASTO ” Wyjazd z Przemyśla autobusem MZK nr linii 20 – kierunek Rożubowice Przystanek wysiadania Łuczyce Krzyżówka …

EnglishGermanPolishUkrainian