Kraków – zwiedzanie i jarmark świąteczny 4.12.2022

Zapraszamy 04 grudnia 2022r.( niedziela) do
KRAKOWA NA JARMARK ŚWIĄTECZNY

Wyjazd; 04.12. o godz.6-30 parking pl. Rybi przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
Program zwiedzania; Po przyjeździe do Krakowa zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Lotnictwa Polskiego, następnie spacer z przewodnikiem po najciekawszych zabytkach Krakowa (Wawel, Uniwersytet Jagielloński, ul. Grodzka, kościół Franciszkanów, kościół Mariacki, Brama Floriańska, czas wolny ok. godz. 13 :30 – 16:00 na korzystanie z atrakcji jarmarku bożonarodzeniowego. Po czasie wolnym wyjazd z Krakowa. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie . Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.
Koszt dla członków Klubu i PTTK – 150 zł/os
Koszt dla pozostałych osób – 175 zł/os
+ bilet wstępu płatne przy wpisowym Muzeum Lotnictwa Polskiego grupowe – 22 zł/os. normalne, 13 zł/os ulgowe
W kalkulacji ujęto koszty; transportu busem 22 os., parkingi, ubezpieczenie, przewodnicy, , składka na TFG i TFP, opłata PTTK. Pilotaż – darmowy.
Dopłata do biletów dla członków Klubu Pod Ciuchcią – 8 zł/os.
W przypadku braku odpowiedniej grupy tj. 20 osób możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu.
Zapisy z wpłatą kosztów do 01.12. 2022 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3.

Po tym terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie podajemy dane do ubezpieczenia i tel. do ew. kontaktu.
PTTK Oddział Przemyśl i Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”