Kujawy 10-12.06.2022

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza
zaprasza na wycieczkę

10 – 12.06.2022 r. – „Po Kujawach”
Toruń, Ciechocinek, Kruszwica, Golub-Dobrzyń, Płock

10 czerwca 2022 r. (piątek) wyjazd o godz. 1 : 30 z Przemyśla parking przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej – ( Plac Rybi). Płock – Wzgórze Tumskie, Katedra, starówka, Muzeum Mazowieckie ze zbiorami secesji i art deco, dom i pomnik Wł. Broniewskiego, Włocławek – zwiedzanie ciekawostek miasta , Muzeum Ziemi Kujawskiej ( w miarę możliwości czasowych), przyjazd do hotelu we Włocławku, zakwaterowanie, obiadokolacja.

11 czerwca 2022 r. (sobota) – śniadanie, przejazd do Ciechocinka – spacer po uzdrowisku – tężnie, park zdrojowy, pijalnia wód mineralnych i in. Toruń – Starówka, ul. Szeroka, pomnik Kopernika, Dom Kopernika ( chwila oczekiwania w kolejce) ewentualnie Muzeum Okręgowe, Krzywa Wieża, panorama Starówki z Kępy Bazarowej, czas wolny na zakup pierników, Golub Dobrzyń – zwiedzanie zamku , przejazd do hotelu we Włocławku i obiadokolacja.

12 czerwca 2022 r. (niedziela) – śniadanie wyjazd na „Szlak Piastowski”, Brześć Kujawski – zwiedzanie – Rynek z ratuszem, wzgórze zamkowe, Muzeum „ Interaktywne Wahadło” , Radziejów – Kruszwica – kolegiata romańska, słynna „ Mysia Wieża” i Jezioro Gopło, Chwila czasu wolnego w drodze powrotnej na posiłek we własnym zakresie. Powrót do Przemyśla w godzinach nocnych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie .

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 780 zł/os.
Koszt dla pozostałych uczestników – 850 zł/os.
+ bilety wstępu tj. normalny bilet – 83 zł/os, bilet ulgowy – 73 zł/os.
do ; Muzeum Mazowieckie – Płock – 18 zł/os, Muzeum Ziemi Kujawskiej , Toruń Muzeum Okręgowe (lub Dom Kopernika po potwierdzeniu wejścia)– 21 zł –n., 16 zł –u., zamek Golub- Dobrzyń z przewodnikiem -17 zł-n, 14 zł- u, Brześć Kujawski – Interaktywne Wahadło – 15 zł , Mysia Wieża – 12 zł- n, 10 zł- u, .
W przypadku zmiany cen biletów z powodu inflacji – możliwa dopłata. Dofinansowanie 10 zł dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią do biletów wstępu. tj. po dopłacie – 73 zł/n, 63 zł/ulg

cena obejmuje: transport , parkingi, ubezpieczenie s.u. 5000 zł , 2 noclegi w hotelu***/**, 2 śniadania w formie bufetu, 2 obiadokolacje, usługa pilota i przewodników miejscowych, składki TFG i TFP, bilety wstępu.
W przypadku braku odpowiedniej grupy min. 25 os. – możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wycieczki . W czasie wycieczki uczestnicy dostosowują się do zaleceń i środków ostrożności w związku z COVID.
Zapisy z wpłatą – 200 zł do 18 maja 2022 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Pozostała kwota do wpłaty 01.06.2022 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać dane potrzebne do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).