wycieczka do Łańcuta Leżajska 26.03.2022

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę z cyklu „Zwiedzamy słynne muzea”

26 marca 2022
ŁAŃCUT i LEŻAJSK

Program:
26 MARCA 2022 r. (sobota ) wyjazd o godz. 7 : 15 z Przemyśla obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim.
Łańcut – zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum – Zamku, ekspozycji ikon, powozowni i storczykarni,
Leżajsk – zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia- perełki baroku ze słynnymi organami i Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, po zwiedzaniu krótki koncert organowy, w trakcie którego zobaczymy wszystkie poruszające się elementy organowe, ohel – grobowiec cadyka Elimelecha, miejsce pielgrzymkowe Żydów (w miarę możliwości czasowych), w czasie zwiedzania chwila czasu wolnego
Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 55 zł/os.
Koszt dla pozostałych uczestników – 65 zł/os.

+ bilety wstępu do Zamku w Łańcucie karnet (wnętrza zamku, powozownia, storczykarnia) – normalny 35 zł/os, ulgowy –25 zł/os, ekspozycja ikon – normalny – 10 zł/os, ulgowy – 6 zł/os, Bazylika i Muzeum w Leżajsku – dobrowolne datki, tj. 45 zł/os – normalny, 31 zl/os – ulgowy
+ Koncert organowy – 150 zł dla grupy (przy 20 os- 7,50zł/os, przy 25 os – 6 zł/os
cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie s.u. 5000 zł , usługi przewodników miejscowych, składka PTTK, składka na TFG i TFP. Dopłata dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią do biletów – 6 zł/os. Bezpłatne pilotowanie.

W przypadku braku odpowiedniej grupy, możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wycieczki . W trakcie wyjazdu wszyscy uczestnicy dostosowują się do zaleceń i środków ostrożności w związku z COVID.
Zapisy z wpłatą do 24 marca 2022 r. w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać dane potrzebne do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”

EnglishGermanPolishUkrainian