Wańkowa – spacer lub narty 27.02.2022 zapraszamy

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
Klub PTTK „Pod Ciuchcią
zaprasza na spacer lub narty

27 lutego 2022 r. (niedziela)
WAŃKOWA

Wyjazd; 27 lutego 2022 r. (niedziela) o godz. 8 : 30 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu płk. Berka Joselewicza.
Przejazd do Wańkowej i do wyboru;
1/ spacer po urokliwym terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych na trasie; Ropienka – (Kopalnia) – (Za Działem)- Brelików- Folwark- Koniec Górny – Wańkowa (ok. 10-11 km)
lub
2/ korzystanie przez chętnych ze zjazdów narciarskich na nowym stoku narciarskim Bieszczad.ski – Wańkowa .
Na miejscu jest możliwość wypożyczenia obuwia i sprzętu narciarskiego z wypożyczalni przy stoku narciarskim i skorzystania z posiłku w barze (we własnym zakresie). Powrót do Przemyśla ok. godz. 15:30 – 16:00
Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 55 zł/os.
Koszt wyjazdu dla niezrzeszonych w PTTK – 70 zł/os.
Koszt wyjazdu obejmuje: transport, ubezpieczenie NNW su5000 zł, składka TFG , TFP i PTTK.
We własnym zakresie – zakup karnetu narciarskiego (2 godz.- 60 zł, 4 godz.- 80 zł). Na trasie spaceru -bezpłatna opieka organizatora – pilota – przewodnika. Kalkulacja na 20 osób. Przy małej liczbie osób – możliwe odwołanie wyjazdu.
Uczestnicy, którzy wybiorą się na spacer jeśli jest możliwość to warto wyposażyć się w raczki a najlepiej rakiety żeby się nie zapadać.
Zapisy z wpłatą w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 24 lutego 2022 . Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).