Wycieczka do Arłamowa i Kalwarii Pacławskiej 26.01.2022 ( środa)

Oddział PTTK im dr M. Orłowicza w Przemyślu
Klub PTTK „Pod Ciuchcią
zaprasza na wyjazd – „aktywne środy”

26 stycznia 2022 r. (środa)
Arłamów , Kalwaria Pacławska

Wyjazd; 26 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 8 : 30 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu płk. Berka Joselewicza,
Przejazd do Arłamowa, po drodze spacer po sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej.
Arłamów – czas wolny (2,5 -3 godz. ) na korzystanie do wyboru z atrakcji; kompleksu basenów, SPA, stoku narciarskiego lub lodowiska. Wspólna wędrówka po trasie im Ignacego Łukasiewicza (ok. 2,5 km Arłamów – Jamna).
W drodze powrotnej przejazd przez Trójcę, Posadę Rybotycką, Rybotycze.

Na trasie ognisko z pieczeniem kiełbasek. Powrót do Przemyśla ok. godz. 16 – 16:30

Koszt wycieczki dla członków Klubu i PTTK – 50 zł/os.
Koszt wyjazdu dla niezrzeszonych w PTTK – 65 zł/os.

W ramach wpisowego uczestnicy mają zapewniony: transport, ubezpieczenie. Bilety wstępu na wybraną atrakcję (basen 1 godz. 27 zł/os) i kiełbaska na ognisko we własnym zakresie. Dla członków klubu PTTK dopłata do biletów wstępu 5 zł/os. Bezpłatna opieka organizatora – pilota – przewodnika. Kalkulacja na 20 osób. Przy małej liczbie osób – możliwe odwołanie wyjazdu.
Zapisy z wpłatą w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 24 stycznia 2022 Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać dane do ubezpieczenia i tel. (do ew. kontaktu).