Tarnów – miasto niezwykłe – wyjazd PKP – Klub PTTK „Pod Ciuchcią” – 22 kwietnia 2023 r. (sobota)

Oddział PTTK im. dr. M. Orłowicza w Przemyślu
zaprasza na wyjazd PKP i zwiedzanie
22 kwietnia 2023 r. (sobota)

„TARNÓW – MIASTO NIEZWYKŁE”

Wyjazd: 22 kwietnia 2023 r. (sobota) o godz. 7:47 pociągiem PKP z Dworca Głównego w Przemyślu (zakup biletów przejazdu we własnym zakresie) lub własnymi środkami transportu w koleżeńskich grupach.
Spotkanie przy Dworcu Głównym PKP w Tarnowie o godz. 10:00.
W programie:
Zwiedzanie z przewodnikiem ok. 3-4 godz. ciekawych zakątków Tarnowa; Dworzec Kolejowy, Stare Miasto, Rynek Główny i Ratusz z wieżą widokową na miasto, Bazylika Katedralna Narodzenia NMP z wspaniałymi pomnikami renesansowymi Tarnowskich, Stara Łaźnia i Bima, Cmentarz Żydowski, Brama Seklerska, zakątki miasta
powiązane z Tarnowskim, Bemem, Szczepanikiem i inne ciekawostki miasta, do wyboru indywidualnego: Muzeum Etnograficzne -Romskie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Historii Miasta i Regionu.
Indywidualny zakup biletów do muzeów. Przewodnik po mieście (w podziale na ilość uczestników).
Powrót z Tarnowa do Przemyśla pociągiem PKP (zakup biletów we własnym zakresie) godz. 14:56, 16:19, 17:01).
Uczestnicy wycieczki nie będący członkami PTTK – ubezpieczenie we własnym zakresie.
Zgłoszenia na email: elzbietasawi@wp.pl lub wiadomość na nr tel. 609045446 lub na email: surmanka72@interia.pl do 19 kwietnia 2023 r. do godz. 18. Wycieczka będzie potwierdzona 20.04.2023 przy minimum 12 uczestnikach.

fot.: polska.taravel