weekend w Warszawie i okolicy 12-13.11.2022 – wycieczka z Klubu Pod Ciuchcią

WARSZAWA- Radziejowice – Czarnolas
12-13.11.2022

Program:
1 dzień.
Zbiórka o godz. 5:20 parking pl. Rybi przy MNZP. Wyjazd o godz.5:30. Przejazd i zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem ok. 4 godz. Stare Miasto, (Zamek Królewski, Rynek, Barbakan), spacer po Krakowskim Przedmieściu, Grób Nieznanego Żołnierza, spacer po parku w Łazienkach, Czas wolny. Przejazd do Wilanowa na obejrzenie iluminacji świetlnych i mappingów w Królewskim Ogrodzie Światła oraz przejście przez Muzyczny Ogród Marzeń. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień.
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Radziejowic; zwiedzanie z przewodnikiem zespołu pałacowo-parkowego – perełki architektury, Dworu Modrzewiowego i parku, przejazd do Czarnolasu i zwiedzanie Muzeum Jana Kochanowskiego. Posiłek we własnym zakresie w drodze powrotnej. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Koszt: dla członków Klubu i PTTK – 450 zł
             dla pozostałych osób – 500 zł
+ dodatkowo płatne przy wpisowym bilety wstępu do Radziejowic i Muzeum J. Kochanowskiego: N – 25 zł, Ulg – 17zł. Dopłata do biletów dla członków Klubu Pod Ciuchcią – 10 zł/os.

cena obejmuje: transport, parkingi, ubezpieczenie NNW s.u. ( 5000 zł), 1 nocleg w hotelu (pokoje 2,3-os. z łazienkami), 1x śniadanie, 1x obiadokolacja, usługa przewodnicka, pilotaż, składka na TFG i TFP.

Bilety wstępu do Królewskiego Ogrodu Światła będą do zakupienia we własnym zakresie przed wejściem w kasomatach na kartę bankową w cenie N – 40 zł, Ulg. 20 zł
W przypadku braku odpowiedniej grupy tj. 25 osób możliwa dopłata do kosztów lub odwołanie wyjazdu.

Zapisy wraz z wpłatą wpisowego do 27.10. 2022r. w Oddziale PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 tel. 16 678 53 74. Po tym terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie podajemy pesel do ubezpieczenia i tel. do ew. kontaktu.
Zaprasza Zarząd Oddziału PTTK i  Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”

EnglishGermanPolishUkrainian