Rajd pieszy „Niebieskim do jesieni” 16.10.2022

PTTK ODDZIAŁ IM. DR MIECZYSŁAWA ORŁOWICZA W PRZEMYŚLU
Z INICJATYWY I POD PATRONATEM
KLUBU GÓRSKIEGO PTTK “KARPATY” W PRZEMYŚLU

ZAPRASZA na
RAJD PIESZY „Niebieskim do jesieni”
w dniu 16 października 2022 r. (niedziela)

 

Trasa rajdu będzie wiodła przez malownicze tereny Gór Sanocko-Turczańskich. Rozpoczniemy w Jureczkowej, następnie niebieskim szlakiem turystycznym przez Średni Garb, Pasmo Chwaniów, Brańcową , Wielkiego Króla i Łysą zejdziemy do Ustrzyk Dolnych.
Trasa ok. 25 km. Czas przejścia ok. 7 – 8 godzin.
Program Rajdu :
Zbiórka uczestników w dniu 16 października 2022 r. o godz. 6.25 (niedziela) na parkingu dla busów przy Rybim Placu. Wyjazd o godzinie 6.30. Przejazd busem do Jureczkowej, skąd wyruszymy na trasę pieszą do Ustrzyk Dolnych, gdzie będzie oczekiwał na nas bus.
Zapisy (telefonicznie) i wpłata wpisowego (najlepiej przelewem na konto) w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 w terminie:
– do dnia 11 października 2022 r. dla członków Klubu Górskiego
– od dnia 11 października 2022r. również dla pozostałych osób

Wpisowe obejmuje koszty przejazdu busem, ubezpieczenie oraz koszty administracyjne i wynosi:
– 65 zł dla członków PTTK,
– 80 zł dla pozostałych osób

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną oraz odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych ubiór (obowiązkowo długie spodnie) i obuwie turystyczne. Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie WWW i portalu społecznościowym Klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW (s.u. 5000 zł ) obejmuje wszystkich uczestników wycieczki.
W listopadzie jest planowany rajd kolejnym odcinkiem niebieskiego szlaku: z Ustrzyk Dolnych do Chrewtu.
ZAPRASZAMY!

fot. Andrzej Klimko

EnglishGermanPolishUkrainian