„Jedyna drewniana cerkiew Przemyśla”- bezpłatna piesza 23.07.2021 piątek

Zapraszamy na wyprawy w ramach projektu pn.
„Tajemnice drewnianych miasteczek – wyprawy w poszukiwaniu podcienia.”
Jedyna drewniana cerkiew Przemyśla – trasa piesza

 

Termin: 23.07.2021 (piątek)

Program wyprawy pieszej:
Dojazd na miejsce zbiórki we własnym zakresie i na własny koszt autobusem MZK linia nr 18 (kierunek Prałkowce) np. z ul. Jagiellońskiej 8:34 .
Spotkanie z przewodnikiem o godz. 8:45 na przystanku Rosłońskiego – Sanocka.
Spacer pieszy na Kruhel Wielki. Dawna cerkiew drewniana Wniebowstąpienia Pańskiego i pobliski kościółek Matki Bożej Królowej Polski. Przejście na punkt widokowy nad Kruhelem. Zejście dawną drogą forteczną do Prałkowiec, zwiedzanie kościoła Matki Bożej Zbaraskiej, w pobliżu drewniana dzwonnica, kaplica św. Anny.
Długość trasy spaceru 6 km.
Program jest ramowy, może ulec zmianie.

Udział jest bezpłatny. Uczestnicy obowiązkowo ubezpieczają się od NNW we własnym zakresie. Dodatkowo płatne są ew. wstępy do obiektów, wolne datki.

Na wycieczkę obowiązują zgłoszenia w PTTK Przemyśl tel. 16 678 53 74, e-mail pttkprzemysl@op.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.
Uczestnictwo jest zgodą na wykorzystanie przez PTTK Oddział w Przemyślu swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z wyprawy na stronie WWW i portalu społecznościowym Oddziału PTTK na potrzeby rozliczenia projektu. Obowiązuje stosowanie maseczek w czasie przejazdu oraz zachowywanie przepisowego dystansu społecznego.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie lub odwołania z powodu niewystarczającej liczby uczestników, czy też innych nieprzewidzianych przyczyn.

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego”