bezpłatna wycieczka rowerowa 01.08.2021

Zapraszamy na wyprawy w ramach projektu pn.
„Tajemnice drewnianych miasteczek –wyprawy w poszukiwaniu podcienia.”
Jedyna drewniana cerkiew Przemyśla – rowerem

Termin: 01.08.2021 (niedziela)

Program wyprawy rowerowej:
Spotkanie z przewodnikiem o godz. 8:30 na ulicy Piłsudskiego przy Pomniku Zesłańców Sybiru. ( obok kładki nad Sanem).
Przejazd trasą rowerową wzdłuż Sanu do Prałkowiec. Zwiedzanie kościoła Matki Bożej Zbaraskiej, w pobliżu drewniana dzwonnica. Przejazd na Kruhel Wielki, dawna cerkiew drewniana Wniebowstąpienia Pańskiego i pobliski kościółek Matki Bożej Królowej Polski. Przejazd trasą forteczną wielu zakrętów na Fort VII Prałkowce. Powrót przez Dybawkę Górną do Przemyśla.
Program ramowy, może ulec zmianie.
Udział jest bezpłatny. Uczestnicy obowiązkowo ubezpieczają się od NNW we własnym zakresie. Dodatkowo płatne są ew. wstępy do obiektów. Rower we własnym zakresie.
Na wycieczkę obowiązują zgłoszenia w PTTK Przemyśl tel. 16 678 53 74, e-mail pttkprzemysl@op.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnictwo jest zgodą na wykorzystanie przez PTTK Oddział w Przemyślu swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć z wyprawy na stronie WWW i portalu społecznościowym Oddziału PTTK na potrzeby rozliczenia projektu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie lub odwołania z powodu niewystarczającej liczby uczestników, czy też innych nieprzewidzianych przyczyn.

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podkarpackiego”