UWAGA  ze względu na warunki atmosferyczne wycieczka zostaje przesunięta na 25.07.2020

PTTK ODDZIAŁ W PRZEMYŚLU
Z INICJATYWY KLUBU GÓRSKIEGO PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU ZAPRASZA NA RAJD PIESZY PASMEM OTRYTU W BIESZCZADACH
27.06.2020 r.

Oddział PTTK w Przemyślu oraz inicjator rajdu - Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu, zapraszają swoich Członków oraz Sympatyków na rajd pieszy najciekawszym odcinkiem pasma Otrytu w Bieszczadach. Szlak wiodący lasami jodłowo-bukowymi doprowadzi nas na najwyższe wzniesienie masywu– Trohaniec (939 m.n.p.m.)zaliczane do korony Bieszczadów, by stamtąd zejść do Dwerniczka, celu naszej wędrówki.

Zbiórka uczestników w dniu 25.07.2020r. godz. 6.00 (sobota) na parkingu dla busów przy Rybim Placu obok MNZP. Stąd przejazd zamówionym busemna Przełęcz pod Otrytem k. Rajskiego.
Przejście piesze: Przełęcz pod Otrytem (550 m.n.p.m.) – Majdan– Przełęcz pod Hulskiem (Kobylanka)– Chata Socjologa - Trohaniec(939m.n.p.m.)– Dwerniczek.

Trasa wiedzie w przeważającej części niebieskim szlakiem turystycznym, czas przejścia ok. 8 godzin, długość trasy 23 km.

Zapisy (telefonicznie) i wpłata wpisowego (najlepiej przelewem na konto)w Biurze Oddziału PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 w terminie:
- do dnia 22.06.2020r. wyłącznie dla członków Klubu Górskiego.
- od dnia 23.06.2020r. do dnia 25.06.2020r. – także dla Sympatyków Klubu.

Wpisowe obejmuje wyłącznie koszty przejazdu, ubezpieczenie, koszty administracyjne i wynosi:
- 38zł. dla członków PTTK,
- 46 zł. dla pozostałych osób.

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną, odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych strój i obuwie turystyczne.

Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie WWW i portalu społecznościowym Klubu.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.

Przypominamy o obowiązku stosowania maseczek w czasie przejazdu autobusem oraz zachowywaniu przepisowego dystansu podczas rajdu.

Zapraszamy!