Program:
Wyjazd godz. 6.30 spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Godz. 09.30 – 10.40 – przejazd Bieszczadzką Ciuchcią na trasie Majdan – Przysłup. Odpoczynek na Przełęczy Przysłup, gdzie można zjeść pstrąga lub pieczone pierożki. Zwiedzanie oraz ewentualny zakup Galerii Artystycznej (piękne obrazy ikony i inne dzieła artystyczne). Przejazd do Bystrego. Pieszy spacer ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą "Doliną Rabskiego Potoku", ścieżką geologiczną do Kamieniołomu oraz do Rezerwatu Przyrody „Gołoborze” (łączna trasa piesza ok. 2 km) Ok. godz. 15.00 – ognisko lub grill (własny wikt) na miejscu urządzonym przez Nadleśnictwo Baligród. ew. spacer po zaporze w Solinie. Powrót do Przemyśla ok. 20:00

Koszt wycieczki: członkowie PTTK - 70 zł, pozostałe osoby – 75 zł

Cena obejmuje: transport, pilotaż i przewodnik po ścieżce, ubezpieczenie (S.U. 5000 zł),
Dodatkowo płatne przy wpisowym:
bilet na bieszczadzką kolejkę wraz z wejściem na stację muzeum: 27 zł - normalny, 21 zł – ulgowy ( dzieci do 16 lat i seniorzy pow. 60 roku życia), bezpłatnie - dzieci do lat 3.

Możliwość zamówienia posiłku na przełęczy np. pstrąg ( duża porcja) – 25 zł
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 , tel. 16 678 53 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12.08.2019 r (poniedziałek), lub wyczerpania miejsc. Płatność w ciągu 5 dni od zgłoszenia.
Przy zgłoszeniu należy podać dane do ubezpieczenia (adres zamieszkania i datę urodzenia).