Klub PTTK „Pod Ciuchcią” zaprasza na wycieczkę
30.08.- 01.09 2019 r.
PODOLE

Program:
- wyjazd; 30 sierpnia 2019 r. (piątek ) o godz. 5-00 z Przemyśla parking przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej,
30.08. – 01.09.2019 r. – zwiedzanie rezydencji i zamków Podola m.in. w Krzemieńcu, Wiśniowcu, Trembowli, Czortkowie. Kamieniec Podolski , Chocim – zamki i miasta broniące dawnych kresów Rzeczypospolitej, Poczajów – zwiedzanie słynnej Ławry Poczajowskiej – zespołu cerkwi i monastyrów prawosławnych, Krzemieniec – zwiedzanie Muzeum Juliusza Słowackiego oraz słynnego Liceum Krzemienieckiego i innych atrakcji Podola.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK - 300 zł/os.
Koszt dla sympatyków Klubu - 363 zł/os.

W kalkulacji ujęto koszty : transportu autokarem -busem 30 os. , opłaty graniczne, parkingi, ubezpieczenie, opieka pilota - organizatora, przewodnicy miejscowi, 2 noclegi i 2 śniadania w hotelu w Kamieńcu Podolskim (pokoje - ), 1 obiad na trasie przejazdu . Kalkulacja na 27 os..
Dodatkowo płatne bilety wstępu u pilota– ok. 380 UHA . Dla członków Klubu PTTK Pod Ciuchcią dopłata do biletów w kwocie ok 70 UHA/os .
Zapisy i wpłaty wpisowego w kwocie 150 zł płatne w chwili zapisu w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 25 lipca 2019 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Druga wpłata do 15 sierpnia 2019 r. Przy zapisie należy podać dane: imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, nr paszportu, nr tel.). Należy posiadac ze sobą paszport ważny przez okres 6 mies. Od chwili wjazdu na teren UA oraz dostosować się do przepisów celnych i paszportowych.
Dodatkowych informacji udziela organizator Stanisława Hanasko (tel. po godz. 16).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”