AKTUALNA OFERTA NA TURNUSY REHABILITACYJNE 2019 W SANATORIUM VESNA W TRUSKAWCU

NA UKRAINIE

 Uzdrowisko Truskawiec zasłynęło jako luksusowy kurort i stało się największym europejskim centrum przemysłu zdrowia i wypoczynku, oddalonym od Przemyśla około 100 km. Znajduje się tam 14 naturalnych źródeł mineralnych. Leczenie w tym kurorcie nie opiera się tylko na kuracji pitnej wód mineralnych  ale na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i przemysłu kosmetycznego w ekskluzywnym zakładzie przyrodoleczniczym w kompleksie ,,Mirotel  Resort  & Spa”.

Zakład wodoleczniczy ,,Med – Palac” oferuje długą listę zabiegów fizykoterapii przy pomocy aparatury, hydroterapii i balneoterapii. Zabiegi połączone są z piciem wód mineralnych.

Rodzaje zabiegów: hydroterapia, termoterapia, fizykoterapia, profilaktyka powikłań cukrzycy, rehabilitacja po leczeniu operacyjnym, przywrócenie aktywności ruchowej, kompleksowy program oczyszczania organizmu ,,DETOX”, program życie bez alergii, pijalnia wód mineralnych- szeroki wybór wód leczniczych.

Organizujemy wyjazdy do sanatorium w Truskawcu na Ukrainie dla osób z terenu całej Polski z różnymi schorzeniami.

 

Cena turnusu w sanatorium ,,VESNA” uzależniona jest od sezonu, liczby dni i obejmuje: 13  w pokoju  2-osobowym (zakwaterowane 2 osoby) z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, lodówką, telewizorem, 3 zabiegi  dziennie wg. wskazań lekarza sanatoryjnego / dwa ,,suche” w miejscu zakwaterowania, jeden ,,mokry” w,, Med – Palace” oddalonym o 5 min. drogi.    Zabiegi odbywają się w każdy dzień łącznie z sobotami i niedzielami, 2 badania lekarskie. Wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu. Transport autobusowy Przemyśl - Truskawiec - Przemyśl, ubezpieczenie  na czas pobytu i przejazdu, OPIEKA NA TRASIE PRZEJAZDU.

Wyjazdy autokarem z Przemyśla do Truskawca o godz. 07:00 z parkingu dla autokarów Plac Rybi obok Muzeum Narodowym w Przemyślu.

UWAGA: Na wyjazd na Ukrainę wymagany jest paszport ważny co najmniej 3 miesiące.

 

TERMINY I CENNIK TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH  WSANATORIUM VESNA W TRUSKAWCU 2019  - 14 DNI :

 

 

 

TERMINY I CENA TURNUSÓW: 1800 ZŁ - POKÓJ  2 - OSOBOWY PO REMONCIE 1 ŁÓŻKO SZEROKIE 

21.05 - 03.06 

03.06 - 16.06

 

TERMINY I CENA TURNUSÓW:1580 ZŁ POKOJE  2- OSOBOWE STANDARD 2 OSOBNE ŁÓŻKA                                                             

                                                  1920 ZŁ POKÓJ 1- OSOBOWY

18.06 - 01.07 brak miejsc

02.09-15.09 brak miejsc

 

ZAPISY PRZYJMUJE BIURO TURYSTYCZNE  PTTK PRZEMYŚL 

  1. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.., pttk.przemysl.pl.                                           

Przy zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr tel., pesel.

DO 7 DNI OD POTWIERDZENIA MIEJSC NALEŻY WPŁACIĆ ZALICZKĘ 250 ZŁ. RESZTA PŁATNA 30 DNI PRZED TERMINEM TURNUSU.

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO PEKAO SA: 31 1240 2568 1111 0010 8321 0515.

Na przelewie należy wpisać wpłata tytułem: Truskawiec termin........ , oraz nazwiska i imiona osób za które dokonana jest wpłata. Osoby które chcą otrzymać fakturę dopisują  w przelewie ,,FAKTURA".

 Zamawiając turnus można również zarezerwować noclegi przed i po wyjeździe w naszym Obiekcie Noclegowym "PODZAMCZE PTTK" UL. WAYGARTA 3, TEL. 16 678 53 74. Ceny noclegów od 40 do 55 zł.  Znajdujemy się 5 minut spacerkiem od miejsca wyjazdów na wycieczki.