Orientacyjny program:
Godz. 10.00- wyjazd z Przemyśla spod Pomnika Orląt Przemyskich,
godz. 12.30 - 15.30 - zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem Wzgórza Monastyrz za Werchratą na którym znajdują się: Pustelnia św. Brata Alberta, ruiny cerkwi OO. Bazylianów, cmentarz wojenny z I wojny światowej, bunkru z Linii Mołotowa położonego na Krągłym Goraju oraz kościoła w Werchracie (byłej cerkwi pw. św. Jerzego)
ok. godziny 16.30 - zwiedzanie Mini ZOO oraz Muzeum Przyrodniczego w miejscowości Załuże w Gospodarstwie Agroturystycznym PP. Bożeny i Leszka Załuskich oraz obiad i małe przyjęcie z tańcami przy muzyce elektronicznej z okazji Dnia Kobiet
Koszt wycieczki :
– 37 zł – członkowie PTTK
– 45 zł – sympatycy Klubu i PTTK
Dodatkowy koszt pobytu w Gospodarstwie Agroturystycznym (zwiedzanie Mini Zoo oraz Muzeum Przyrodniczego, obiad, zimna płyta, herbata, ciastko, kawa oraz symboliczny kwiatek – 45 zł)
Przewidywany powrót ok. 22.00.
Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 27.02.2019 r. (środa).
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem na Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 z zaznaczeniem tytułu wpłaty lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.
Przy zapisie sympatycy PTTK–u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74

Zarząd Klubu PTTK. "Pod Ciuchcią"