WYJAZD SZKOLENIOWY NA PODOLE

15-17.03.2019

1 dzień

Wyjazd z Jarosławia o godz. 3:00 z parkingu przed halą MOSiR, z Przemyśla o godz. 3:30 z parkingu dla autokarów przy MNZP. Przejazd przez przejście graniczne w Medyce do Stanisławowa zwiedzanie: Rynku Starego Miasta, kościół NMP, ratusz miejski, Sobór Zmartwychwstania Pańskiego. Przejazd do Kołomyi - krótkie zwiedzanie stolicy Pokucia, Czerniowce (w miarę możliwości czasowych) Przyjazd do Kamieńca Podolskiego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Twierdzy w Kamieńcu Podolskim, Katedry Rzymsko-Katolickiej, Starego Miasta. Przejazd do Chocimia zwiedzanie słynnej twierdzy położonej nad Dniestrem. Okopy św. Trójcy. Obiadokolacja, nocleg

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie ruin zamku w Skale Podolskiej, Czortków- kościół dominikanów, ratusz, ruiny zamku. Jazłowiec- pałac Koniecpolskich, kościół dominikanów, Buczacz- zamek ,ratusz, klasztor i cerkiew Bazylianów. Przejazd w kierunku granicy. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki : 400 zł/os.- przewodnicy turystyczni,

410 zł/os.- członkowie PTTK i członkowie JSPTiPW,

430 zł/os. -pozostali

cena obejmuje: transport, opieka pilota-przewodnika, 2x obiadokolacja, 2x śniadanie, 2x nocleg w hotelu,  ubezpieczenie NNW, KL na 3 dni.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu- ok 300 UAH

Wyjazd odbędzie się przy minimum 20 os.

Uwaga! na wyjazd na Ukrainę obowiązuje paszport ważny minimum 3 miesiące.

Zaliczka 100 zł płatna przy zapisie, reszta do 08.03.2019 (piątku) w Biurze PTTK lub na

Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259