KLUB GÓRSKI PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU
ZAPRASZA NA MIKOŁAJKOWY RAJD PIESZY W DNIU 08.12.2018r.

Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza swoich członków oraz sympatyków na Mikołajkowy Rajd Pieszy z Krasiczyna do Przemyśla.

Zbiórka uczestników w dniu 08.12.2018r. (sobota) na przystanku MZK przy ul. Jagiellońskiej –od strony Kamiennego Mostu. Stąd przejazd do Krasiczyna autobusem kursowym firmy „Eurobus” o godz. 8.45 (relacja do Bryliniec). Każdy uczestnik pokrywa koszty przejazdu we własnym zakresie. Na rajd nie trzeba się zapisywać.

Przejście piesze:Krasiczyn - trzy kopce i cmentarz żydowski, Zalesie, fort VII „Prałkowce”, trasa 100 zakrętów, Wapielnica, Przemyśl.Długość trasy- ok. 18 km.

Na forcie VII „Prałkowce” planujemy rozpalić ognisko, można zabrać kiełbaski. Jako że będzie to rajd mikołajkowy, można zabrać mikołajkowe czapki.
Uwaga: Możliwa jest korekta trasy ze względu na warunki terenowe i atmosferyczne.
Przewodnictwo na trasie – kol. przewodnik Maciej Piotrowicz .
Organizacja – Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu.

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną, odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych strój i obuwie turystyczne, latarkę.
Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym Klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zapraszamy!