KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ” zaprasza w dniu 02.12.2018 (niedziela)
do Muzeum Bombki Choinkowej w NOWEJ DĘBIE, do Leżajska oraz Jarosławia

Orientacyjny program:

Godzina 7.50 - wyjazd spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, ok. godz. 10.00 - zwiedzanie jedynego w świecie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, w którym znajdują się:

- stanowiska z choinkami z różnych części świata i epok,
- setki unikatowych i niepowtarzalnych ozdób,
- sklep z kilkuset wzorami różnych wyrobów,
- wiele innych atrakcji, m.in. prowadzone są warsztaty malowania bombek.
Koszt biletów: 10 zł/jeden uczestnik zawiera opłatę za: przewodnika oraz jedną bombkę namalowaną własnoręcznie w ramach warsztatów, + 5 zł dodatkowe w przypadku zamówienia bombki z imieniem lub inną dedykacją dla bliskich osób (dwuczłonowy napis 7 zł),
Godzina 13.00 -nabożeństwo w klasztorze O.O. Bernardynów w Leżajsku oraz krótkie zwiedzanie
ok. 14.30 – obiad w Sosnowym Gaju w Domu Pielgrzyma w Leżajsku (koszt 20 zł )
ok. 16.30 - zwiedzanie Pomnika Pamięci Narodowej – na placu Kościoła pw. Chrystusa Króla umieszczono granitowe bloki z historią Polski od Mieszka I do Jana Pawła II, w najważniejszych datach, wydarzeniach i postaciach odlanych z brązu. Przewidywany powrót do Przemyśla ok. 19:00.

Koszt wycieczki :
– 42 zł – członkowie PTTK
– 51 zł – sympatycy Klubu i PTTK

Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 25 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika. Pieniądze na bilety do Muzeum oraz na obiad zbierane będą w busie. W przypadku zamówień na bombki z napisem proszę zgłaszać w PTTK konkretny napis na bombkę oraz kolor bombki do 26.11.2018r.(poniedziałek) do godziny 15.00, gdyż lista musi być przesłana do fabryki tydzień wcześniej celem namalowania.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 29.11.2018 r (czwartek).
Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.

Przy zapisie sympatycy PTTK–u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74
Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”