WĘGRY: ZWIEDZANIE I ODPOCZYNEK
Lulafured – Eger – Nyiregyhaza –Tokaj – Sarospatak

TERMIN: 28-29.07.2018

1 dzień;

wyjazd o godz. 5:30 z Przemyśla – parking Rybi Plac obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd do Barwinka, wymiana forintów; Lullafured – piękny pała Palota – obecnie hotel nad jeziorem Hamori w Górach Bukowych, otoczony wiszącymi ogrodami z największym w górach Bukowych wodospadem, po drodze „Zamek Królowych” (z zewnątrz), Eger –baseny termalne, zakwaterowanie. Po obiadokolacji – spacer po Egerze z przewodnikiem – Plac Dobo, kościół Franciszkanów, zamek , minaret, uniwersytet, bazylika św. Piotr i Pawła, Dolina Pięknej Pani – degustacja win w piwniczkach winnych.
2 dzień;

śniadanie, wyjazd do Nyiregyhazy – korzystanie z aquaparku i kąpieliska parkowego nad jeziorem z 10 basenami zawierającymi wody lecznicze (reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, stawów i mięśni) lub dla chętnych zwiedzanie ZOO (największe na Węgrzech, atrakcja ZOO – delfinarium), Tokaj – zwiedzanie miasta i piwnic winnych Rakoczego, w drodze powrotnej – Sarospatak – spacer po mieście - zamek Rakoczych, park i bazylika św. Elżbiety (w miarę możliwości czasowych);

Koszt wycieczki: 330 zł Dla członków PTTK- 320 zł

cena obejmuje; transport, opłaty transportowe, podatek turystyczny w Egerze, 1x nocleg w Motelu w Egerze (pokoje 2-3 os. z łazienką), 1x obiadokolacja,1x śniadanie w formie bufetu, ubezpieczenie, usługa przewodnika po Egerze i pilota - przewodnika. Dodatkowo płatne przy zapisie składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł.
We własnym zakresie płatne bilety wstępu: na baseny termalne Eger i Nyiregyhaza lub do ZOO ; ok. 7000- 8000 Ft – tj. ok. 100 zł/os

Zapisy wraz z zaliczką 100 zł do 05.07.2018 w Biurze Turystycznym PTTK PRZEMYŚL tel. 16 678 53 74, ul. Waygarta 3. Reszta płatna do 19.07.2018. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.