KLUB GÓRSKI PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚŁU ZAPRASZA  W DNIU 19.05.2018r.

NA RAJD PIESZY W BESKIDZIE DUKIELSKIM - CERGOWA I PIOTRUŚ.

Klub Górski PTTK w Przemyślu zaprasza w dniu 19.05.2018r. (sobota) na rajd pieszy śladami św. Jana z Dukli, drogą wiodącą  przez dwa najefektowniejsze szczyty Beskidu Dukielskiego zaliczane do korony Beskidu Niskiego.

Program rajdu:

Wyjazd uczestników rajdu wynajętym busem w dniu 19.05.2018r.o godzinie 7.00 z parkingu na Rybim Placu obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu. Przejazd do Dukli – parking w przysiółku Zakluczyn. Wyjście na szlak (znaki żółto-niebieskiego kwadratu): Złota Studnia – Cergowa (716 m.n.p.m.) – Zawadka Rymanowska (cerkiew Narodzenia NMP z XIX w.) – Piotruś (728 m.n.p.m.) – Stasiane.

Czas przejścia ok. 5 godzin, suma podejść – ok. 750 m., dystans ok. 15 km.

W drodze powrotnej możliwy krótki postój w przydrożnej karczmie lub barze na posiłek.

Organizacja– Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu.

Cena wyjazdu (kalkulacja na ok. 26 osób):

30 zł. - członkowie PTTK

38 zł. -  pozostałe osoby

Cena obejmuje: koszty transportu oraz administracyjne.

Zapisy i wpłata wpisowego w Biurze Oddziału PTTKw Przemyślu ul. Waygarta 3 do dnia 17.05.2018r.

Każdy uczestnik powinien posiadać odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną (jest to rajd górski), odpowiedni do wędrówki i warunków atmosferycznych strój i obuwie turystyczne.

Uczestnictwo w rajdzie jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikację zdjęć i filmu z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym Klubu.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Klubu lub Oddziału PTTK w Przemyślu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.

Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.

Zapraszamy!