KLUB GÓRSKI PTTK „KARPATY” W PRZEMYŚLU ZAPRASZA NA RAJD PIESZY
GÓRY SŁONNE ZIMĄ
PrzełęczPrzysłup (Góry Słonne) – Sanok
10.03.2018r.

Klub Górski PTTK Karpaty zaprasza w dniu 10 marca 2018r. na rajd pieszy częściowo Górami Słonnymi, częściowo Pasmem Olchowieckiego.
Program rajdu:
Zbiórka uczestników w dn. 10.03.2018r. (sobota) o godzinie 9.00 przy parkingu autokarowym na Placu Rybim obok budynku Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd wynajętym busemdo Przełęczy Przysłup (620 m.n.p.m.) w Górach Słonnych k. Tyrawy Wołoskiej. Przejście czerwonym szlakiem przez szczyt Słonna (639 m.n.p.m.), Słonny Wierch (668 m.n.p.m.), Orli Kamień (554 m.n.p.m.) do Sanoka. Powrót wynajętym busem do Przemyśla.

Długość trasy – 15 km., czas przejścia – 5 godzin. 20 pkt. GOT
Organizator: Klub Górski PTTK „Karpaty” –kol. Jolanta Kawalec i kol. Andrzej Ukleja.
Przewodnik – kol. Jolanta Kawalec
Przewoźnik:Firma Usługowo-Transportowa „Eurowit” Witold Wasyłeczko.

Cena wyjazdu:
- 25 zł dla członków PTTK z aktualnie opłaconą składką.
-30 zł. dla pozostałych osób nie będących członkami PTTK.
Cena obejmuje koszty przejazdu i administracyjne.

Zapisy i wpłata wpisowego w Biurze Oddziału PTTKw Przemyślu ul. Waygarta 3 do dnia 07.03.2018r.Wpłata nie podlega zwrotowi za wyjątkiem sytuacji, gdy rajd zostanie odwołany lub gdy znajdzie się inna osoba w miejsce rezygnującej.

Każdy uczestnik powinien posiadać: odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną (jest to wycieczka górska!), odpowiedni do wędrówki strój i obuwie turystyczne.

Uczestnictwo w wyjeździe jest zgodą na wykorzystanie przez Klub Górski PTTK „Karpaty” swojego wizerunku poprzez publikacje filmów i zdjęć z rajdu na stronie www i portalu społecznościowym klubu.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Oddziału i Klubu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z bieżąco opłaconą składką. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zapraszamy!