KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ”
zaprasza na wycieczkę
25.03. 2018 r. (Niedziela Palmowa)
do Lipnicy Murowanej na konkurs Lipnickich Palm
i Rękodzielnictwa Artystycznego oraz na zwiedzanie TARNOWA

Orientacyjny program:
Godzina 6:00 - wyjazd z Przemyśla spod pomnika Orląt Przemyskich
Ok. godz. 9:00 – przyjazd do Lipnicy Murowanej. Na rynku rozstawione są palmy konkursowe osiągające nawet 35 m ora stragany z artystycznymi rękodzielniczymi dziełami. Konkurs palm to znak żywej wiary Lipniczan i pielęgnowania tradycji,
ok. 10:45 - poświęcenie palm wielkanocnych na rynku,
godz. 11:00-12:30 - Msza święta w Kościele parafialnym p.w. św. Andrzeja.
ok. godz. 13:00 - rozstrzygnięcie konkursu palm wielkanocnych, spacer i zwiedzanie kościołów: p.w. św. Szymona, drewnianego kościoła p.w. św. Leonarda wpisanego na listę UNESCO oraz Dworku - Muzeum Rodziny Ledóchowskich
Ok. 14.00 - czas wolny na obiad w TARNOWIE (możemy zamówić obiad w cenie 18 - 20 zł)
ok. godz. 15:00 – zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem TARNOWA: Bazylika katedralna Narodzenia NMP, Rynek z Ratuszem, Bima - ocalały fragment Starej Synagogi, fragment murów miejskich, miejsce związane z pierwszym transportem więźniów do Auschwitz, Mauzoleum Bema, (jak czas pozwoli - drewniany kościółek MB Szkaplerznej
i Stary Cmentarz)

Koszt wycieczki:
– 60 zł – członkowie Klubu i PTTK
– 74 zł – sympatycy Klubu i PTTK

Ok. godziny 17.30 - 18.0 0 wyjazd do Przemyśla. Przewidywany powrót ok. 20.30 - 21.00
Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 21.03.2018 r (środa). Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie sympatycy PTTK –u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA.
Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”