Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę

03 lutego 2018 - KRAKÓW
– znane i nieznane zakątki

Program: Wyjazd; 03 lutego 2018 r. (sobota ) o godz. 6 : 45 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na Placu płk. Berka Joselewicza,
Godz. 10 – 13:30- spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Krakowskiego Kazimierza, przejście trasą św. Stanisława (cześć Krakowskiego Szlaku Świętych) od Wawelu przez Skałkę oraz kościół św. Katarzyny do Placu Wolnica, następnie trasą zabytków żydowskich – ulicami i zaułkami dawnego miasta żydowskiego, tworzącymi urokliwą atmosferę, miejscami kręcenia scen do filmu „Lista Schndlera”, z wejściem do Starej Synagogi i do galerii w Centrum Kultury Żydowskiej. Po zwiedzaniu czas wolny na kawę, herbatę lub posiłek (we własnym zakresie). Następnie zwiedzanie Muzeum Techniki ewentualnie po przejściu na Stare Miasto Domu Jana Matejki .
Godz. 16 –18:30 czas wolny lub dla chętnych; spektakl w Teatrze Bagatela (ceny biletów na dole strony) lub korzystanie z Aquaparku. Ok. 18:30 wyjazd do Przemyśla.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Przyjazd do Przemyśla ok. godz. 22 .

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK - 75 zł/os.
Koszt dla sympatyków PTTK - 98 zł/os.

W ramach kalkulacji ujęto koszty : transport , parkingi, ubezpieczenie, przewodnicy, bezpłatna opieka pilota. Kalkulacja na 35 os. W przypadku mniejszej grupy - możliwa dopłata ok. 10 – 12 zł /os do kosztów wycieczki.
Bilety wstępu płatne we własnym zakresie; Muzeum Techniki, wejście do synagogi, ew. krypty w kościele na Skałce – ok. 15 -20 zł. Bilet wstępu na spektakl - lub do Aquaparku – 2 godz. 35zł- 39zł , grupowe- 19 – 23zł.
Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 30 stycznia 2018 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać: imię i nazwisko, adres, datę urodzenia i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).

Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”

Ceny biletów. Duża Scena Karmelicka 6 . Spektakle popołudniowe i wieczorne:
Parter i loża
bilety normalne / ulgowe