KLUB PTTK „POD CIUCHCIĄ”

III MIKOŁAJKOWY SPACER TURYSTYCZNY
z cyklu :
„NA HASŁO ZA MIASTO ”

Wyjazd z Przemyśla busem EUROBUS – kierunek DYNÓW – przystanek wysiadania RECZPOL. Cena biletu ok. 4,50zł w jedną stronę.
Godz. odjazdu autobusu:
- ul. Czarnieckiego - godz. 9.15
- ul. Grunwaldzka Statoil – godz. 9.18 ( tu wsiada organizator )
Trasa spaceru: z przystanku Reczpol pieszo przez Rezerwat Brzozy Czarnej, dalej drogą przez las przez Przełęcz Krzywiecką do Doliny Hołubli, Rezerwat Przełomu Hołubli. Zakończenie trasy przy miejscu ogniskowym w Hołubli. Powrót do Przemyśla busem EUROBUS o godz. 15.01.
Informacje dodatkowe: długość trasy ok. 7,200 km, trasa dość łatwa, wymagany odpowiedni ubiór turystyczny i obuwie! Wpisowe organizacyjne 5zł płatne na rajdzie.
Ubezpieczenie, bilety autobusowe, kiełbaska na ognisko we własnym zakresie.
Ponieważ jest to Rajd Mikołajkowy, to mile będą widziane czapeczki lub inne gadżety mikołajkowe ( duży wybór tanich czapeczek jest w E’Leclercu i w Tesco ok. 2-3zł )
Uwaga!! W razie złej pogody organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub skrócenia trasy!
Zgłoszenia telefoniczne lub e-mailowe przyjmuje do czwartku do godz. 20.00 !!! organizator rajdu – Małgorzata Nowak - kom. 602-780-314 , e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY !
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią