Klub Górski PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza:

04.11.2017

na rajd pieszy „Cztery łemkowskie cerkwie: Krempna, Kotań, Świątkowa Wielka, Świątkowa Mała.

Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty” w Przemyślu zaprasza na rajd pieszy połączony ze zwiedzaniem łemkowskich cerkwi Beskidu Niskiego. Trasa łatwa dla każdego piechura.
Program:
04.11.2017r. (sobota). Wyjazd z Przemyśla z parkingu dla autokarów przy Rybim Placu o godzinie 7:00 do miejscowości Krempna - zwiedzanie cerkwi, przejazd busem na Przełęcz Hałbowską, z przełęczy przejście żółtym szlakiem do Kotani – zwiedzanie cerkwi. Przejście żółtym szlakiem do Świątkowej Wielkiej – (cerkiew niestety jest w remoncie) . Następnie drogami publicznymi dojście do Świątkowej Małej - zwiedzanie cerkwi. Wyjazd busem z Świątkowej Małej do Przemyśla. Powrót w godzinach wieczornych.
Czas przejścia wraz ze zwiedzaniem ok. 7 godzin.

Organizacja – Zarząd Klubu Górskiego PTTK „Karpaty” w Przemyślu .
Ubezpieczenie NNW obejmuje członków PTTK z opłaconą składką na 2017r. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
Koszty przejazdu i administracyjne:

- członkowie PTTK – 45 zł.
- pozostałe osoby – 55 zł.

Zapisy i wpłata w biurze Oddziału PTTK w Przemyślu, ul. Waygarta 3 do dnia 31.10.2017r.
Każdy uczestnik powinien posiadać: odpowiedni stan zdrowia i kondycję fizyczną oraz strój i obuwie turystyczne.
Wpłata nie podlegSerdecznie zapraszamy członków i sympatyków Klubu.a zwrotowi za wyjątkiem sytuacji, gdy rajd zostanie odwołany.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie rajdu lub odwołania rajdu z powodu niewystarczającej liczby uczestników, wyjątkowo niesprzyjającej prognozy pogody (całodzienny ulewny deszcz) czy też innych nieprzewidzianych przyczyn, dlatego prosimy śledzić ewentualne ogłoszenia na stronie internetowej Oddziału i Klubu do godz. 15.00 w dniu poprzedzającym wyjazd.
Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Klubu.