Klub PTTK „Pod Ciuchcią”
zaprasza na wycieczkę
01.12.-03.12.2017 r.
WIEDEŃ – Jarmark Bożonarodzeniowy – Termy Chochołowskie - Zakopane

Wyjazd; 01 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 22 : 30 z Przemyśla spod Muzeum spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej - parking na Placu płk. Berka Joselewicza
02.12.2017 r. – przyjazd do Wiednia w godzinach rannych. Przed wjazdem do miasta ok. 45 minut postoju na skorzystanie z toalety i kawę. Spotkanie z przewodnikiem ok. godz.8-30 .
Zwiedzanie; objazd autokarem po starej części miasta i nowoczesnej dzielnicy Uno City. Spacer w okolicach Belwederu i piesze zwiedzanie starówki tj. m.in. cesarska rezydencja Hofburg, kościół św. Karola Boromeusza – perła baroku wiedeńskiego, eleganckie ulice Kohlmarkt i Graben, Plac Albertina, kościół Kapucynów – mauzoleum Habsburgów, Katedra św. Szczepana . Po zwiedzaniu ok. godz. 12 czas wolny na jednym z tradycyjnych Jarmarków Bożonarodzeniowych na kawę , posiłek (we własnym zakresie), zakupy świąteczne na licznych stoiskach z upominkami, degustację różnych smakołyków i nalewek oraz korzystanie z różnych atrakcji Jarmarku .
Ok. godz. 16 wyjazd do Polski, godz. 21- 22 przyjazd do Chochołowa, zakwaterowanie na nocleg.
03.12.2017 r. – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. W godz. 9 – 13 korzystanie z atrakcji w Termach Chochołowskich lub dla chętnych spacer po wybranej Dolinie Tatrzańskiej. Zakopane – spacer po Krupówkach (ok. 1 godz.). Około godz. 15 wyjazd do Przemyśla. Po drodze zwiedzanie Sanktuarium św. Kingi w Starym Sączu.

Koszt wycieczki dla członków Klubu PTTK - 270 zł/os.
Koszt dla sympatyków PTTK - 340 zł/os.

W ramach kalkulacji ujęto koszty : transportu , parkingi, opłaty drogowe, ubezpieczenie, 1 nocleg – pokoje 2, 3 i 4 os. z łazienkami, 1 śniadanie, przewodnika, bezpłatną opiekę pilota. Kalkulacja na 40 os. Przy grupie mniejszej niż 35 osób możliwa dopłata ok. 25-30 zł/os.
Bilety wstępu we własnym zakresie; Kościół Kapucynów – grupowe wejście – 4 euro/os, Katedra św. Szczepana – grupowe wejście – 4 euro, wejście na Termy Chochołowskie – w ramach noclegu w promocyjnej cenie – 35 zł/os/ dzień.
Zapisy z wpłatą 100 zł w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 30 października 2017 r. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 20 listopada 2017 r . Liczy się kolejność zapisów. Przy zapisie należy podać: imię i nazwisko, adres, pesel i tel. (do ew. kontaktu). Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Sawicka (tel. 609045446).
Zarząd Klubu PTTK „Pod Ciuchcią