KLUB PTTK O/Przemyśl

oraz stolicy województwa podkarpackiego RZESZOWA

Orientacyjny program:

Godzina 7.50 - wyjazd spod pomnika Orląt Przemyskich w Przemyślu,
ok. godz. 10.00 - zwiedzanie jedynego w świecie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie
w którym znajdują się: - stanowiska z choinkami z różnych części świata i epok,
- setki unikatowych i niepowtarzalnych ozdób,
- sklep z kilkuset wzorami różnych wyrobów,
- wiele innych atrakcji, m.in. prowadzone są warsztaty malowania bombek.
Koszt biletów: 10 zł/jeden uczestnik zawiera opłatę za: przewodnika oraz jedną bombkę namalowaną własnoręcznie w ramach warsztatów,
+ 5 zł dodatkowe w przypadku zamówienia bombki z imieniem lub inną dedykacją dla bliskich osób (dwuczłonowy napis 7 zł),
Ok. godziny 13.30 - kawa, herbata ew. gorący posiłek na trasie lub w Rzeszowie (zamawiamy indywidualnie),
ok. 15.00 - zwiedzanie Rzeszowa: spacer z parkingu na Podpromiu obok zamku, letniego pałacu Lubomirskich oraz fontanny multimedialnej do rynku z ratuszem, ulicą 3 maja (zwaną Paniaga - zabudowania b. konwentu Pijarów, pomnik Tadeusza Nalepy), teatru im. Wandy Siemaszkowej do kościoła O.O. Bernardynów - Bazyliki NMP (Sanktuarium Matki Boskiej Rzeszowskiej) i ogrodów bernardyńskich.

Koszt wycieczki :
– 40 zł – członkowie PTTK
– 50 zł – sympatycy Klubu i PTTK

Przewidywany powrót do Przemyśla ok. 20.00
Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; transport (kalkulacja na 30 osób), ubezpieczenie, opieka pilota i przewodnika. Pieniądze na bilety do Muzeum zbierane będą w busie. W przypadku zamówień na bombki z napisem proszę zgłaszać w PTTK konkretny napis na bombkę i uiścić adekwatną opłatę do 18.10.2017 r.(środa) do godziny 12.00, gdyż lista musi być przesłana do fabryki tydzień wcześniej.

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do 25.10.2017 r (środa).

Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem na Konto PEKAO S.A. I/O Przemyśl 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 z zaznaczeniem tytułu wpłaty lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki.

Przy zapisie sympatycy PTTK–u podają do ubezpieczenia; adres, DATA URODZENIA. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na tel. 506 711 741 Stanisława Bańcarz lub do PTTK, ul. Waygarta 3, tel. 16 678 53 74

Klubu PTTK „Pod Ciuchcią”